Ako kombinovať šperky s oblečením?

Každá žena sa rada parádi a mnohokrát sa necháva inšpirovať známymi osobnosťami, televíznymi hviezdami, či blogerkami. Problémom mnohých žien je zladiť šperky k aktuálnemu outfitu. Šperky majú podčiarknuť outfit, no nevhodný výber šperku môže celkový dojem z outfitu pokaziť.

Ako teda kombinovať šperky s oblečením?

K sakám dávajte brošne

Mnohým ženám pripadajú brošne skôr ako zastaralé šperky, ktoré nosili dámy v rokoch. Čoraz viac žien, mladých žien, vyhľadáva kvalitné šperky a častokrát si kupujú aj nové brošne. Zaujímavé brošne dokážu ozvláštniť každý outfit. Pripínajú sa na výrazné miesto na hrudníku a dokážu ozvláštniť aj na prvý pohľad nudný outfit.

Ak preferujete eleganciu a pravidelne nosievate dámske saká, odporúčame vám kúpiť si nové brošne. Môžete ich kombinovať so sakami, čo máte v skrini. Celkovo sa brošne hodia k elegantným outfitom, preto ak nosíte kostýmové saká, či kostýmové nohavice, odporúčame vám nosiť brošne.

K rolákom výrazné náušnice

Ak nosievate roláky, či už cez zimu, alebo na jeseň, či jar, odporúčame vám zo šperkovnice vyťahovať skôr výraznejšie náušnice. Keďže tieto šperky sú umiestnené čo najbližšie k tvári, je ich najviac vidieť a práve preto sa hodia najmä vtedy, keď nosíte oblečenie bez výstrihu.

Odporúčame kupovať kvalitné náušnice z materiálu, ktorý rada nosíte. Ak preferujete striebro, kúpte si strieborné. Ak zlato, tak zase zlaté náušnice.

K rolákom vám budú pasovať väčšie náušnice, ktoré zvýraznia nielen váš outfit, ale aj tvár.

K topom s výstrihmi jemné náušnice s jemným náhrdelníkom

Pre ženy, ktoré preferujú skôr minimalistický štýl, odporúčame kupovať jemné náušnice a jemné náhrdelníky. Jemné perlové náušničky a náhrdelník s minimalistickým príveskom sa hodí k jednoduchým topom, džínsom, ale aj legínam, či nohaviciam. Sú jednoducho univerzálnymi šperkami a ľahko ich skombinujete s čímkoľvek, čo máte v šatníku.