Ako kombinovať zimné dámske oblečenie?

Mnohé ženy milujú zimné vrstvenie. Zima im umožňuje kombinovať viacero kúskov v šatníku a zároveň byť trendy a štýlovo zladená. Ak ale neviete, ako kombinovať oblečenie zo šatníka práve teraz cez zimu, poradíme vám pár dobrých rád, ako využiť oblečenie v šatníku a vytvoriť z neho množstvo zaujímavých kombinácií.

Blúzky, pletené kardigány, nohavice, vysoké čižmy a teplý vlnený kabát

Ak potrebujete štýlový elegantný outfit, odporúčame vám zo šatníka vyťahovať pekné jednofarebné, alebo kvetované blúzky. Zladiť ich môžete s jednofarebnými (farebne neutrálnymi) pletenými kardigánmi, ktoré vás krásne zahrejú a spolu s vlnenými kabátmi a teplým pleteným šálom vás zima nemôže zaskočiť. Čo sa týka nohavíc, odporúčame farebne neutrálne elegantné nohavice (sivé, béžové, čierne, hnedé). Nechajte zvýrazniť farebné dámske blúzky a pletený šál. Tieto dva kúsky by mali k sebe ladiť.

K tomuto outfitu skúste zladiť celokožené vysoké dámske čižmy. Do „suchej“ zimy si ale obúvajte pekné semišové čižmy nad kolená.

Pletené svetre, bavlnené topy, slim fit džínsy a podšitá zimná bunda

Ak preferujete skôr pohodlnejší outfit, odporúčame vám zo skrine vyťahovať farebné pletené svetre (obtiahnuté, či obľúbené oversize). Pod tieto svetre si dávajte bavlnené topy buď s dlhými, alebo trojštvrťovými rukávmi. Topy musia byť zo 100% bavlny, 100% organickej bavlny. Budú maximálne pohodlné a príjemne vás zahrejú v prípade silných mrazov.

K svetrom a topom sa vám budú hodiť slim fit džínsy svetlejších i tmavších odtieňov.

Ak by ste chceli skombinovať topy a džínsy s niečím iným ako s pletenými svetrami, odporúčame kárované dámske saká. Sú štýlové, ľahko kombinovateľné a hlavne nadčasové!

Zo šatníka vám odporúčame vyberať aj pletené rolákové šaty. Tie stačí zladiť s teplými pančuchami a vysokými čižmami a máte skvelý outfit. Odporúčame cez zimu nosiť aj teplé trendy dámske vesty so alebo bez zapínania.