Ako na spoločenskej udalosti zladiť outfit s vašim partnerom?

Každá žena si pri výbere outfitu na špeciálnu spoločenskú udalosť dáva záležať, aby vyzerala čo najlepšie. A pokiaľ ide na takúto udalosť aj s partnerom, nejedna žena začne rozmýšľať nad tým, ako zladiť svoj a partnerov outfit tak, aby bolo každému na pohľad jasné, že patria k sebe.

Kravata vo farbe šiat je overená klasika

Spoločenská etiketa žiadne takéto „ladenie sa“ neprikazuje, takže sa nič nestane ani keď na vašich outfitoch nebude žiadny spoločný prvok, ale aj napriek tomu sa množstvu párov pozdáva myšlienka, že si nejakým spôsobom svoje outfity zladia. Ak patríte medzi tieto páry, môžete sa inšpirovať nasledujúcimi tipmi.

Asi najčastejším spôsobom, ktorým partneri môžu ukázať, že k sebe patria, je ten, že muž siahne po nejakom doplnku rovnakej farby akej sú šaty ženy. Čo by malo byť týmto doplnkom? Pánske opasky sa predsa vo veľa farbách nerobia.

Najčastejšie ide o kravatu. Na niekoho to môže pôsobiť príliš „otrepane“, ale je to ten najjednoduchší  spôsob, ako nájsť v outfitoch nejaký prienik. Keďže v súčasnosti sa do  módy dostali motýliky ako alternatívna ku kravatám, podobný princíp sa dá uplatniť aj pri nich.

Zladiť sa môžete aj inak

Pri určitých farbách šiat (menovite pri čiernej, modrej a šedej) sa môže váš partner s vami zladiť aj farbou obleku. Rozhodne to však neodporúčame skúšať pri iných ako uvedených farbách (len si predstavte vášho partnera v nejakom krikľavom obleku).

Muž sa však nemusí zameriavať len na šaty partnerky. Kravaty a motýliky sa dajú celkom jednoducho ladiť aj so spoločenskými kabelkami. To je ideál pre páry, ktoré príliš nechcú využiť spomínané „ladenie“ so šatami.

Pri určitých druhoch outfitov sa dá zladiť aj rôznymi doplnkami. Napríklad podobnými hodinkami (množstvo značiek hodiniek ponúka podobné modely v pánskej aj dámskej verzii), či topánkami, alebo opaskami.

Zdroj obrázka:

Autor: Svitlana Sokolova / Shutterstock.com