Ako vyzerať aj počas mrazivých zimných dní štýlovo a sexy?

Začiatkom roka k nám prišla zima, na aké sme boli zvyknutí pred rokmi. Kým mnohí sa zo snehovej nádielky a z mrazov tešili, mnohí frflali.

Aj keď v toto ročné obdobie musíme vrstviť, každá žena chce vyzerať počas mrazivých dní štýlovo a sexy. Čo musíte urobiť pre to, aby ste aj vy počas mrazivých zimných dní vyzerali štýlovo a sexy?

Obujte si štýlovú obuv, ktorá vám predĺži nohy

Ak chcete počas mrazivých zimných dní vyzerať štýlovo a sexy, obujte si štýlovú obuv, ktorá vám predĺži nohy. Odporúčame obúvať čižmy nad kolená. Môžete si vybrať semišové, či napríklad kožené. Čižmy nad kolená sa dajú nosiť k sukniam, šatám, ale aj k slim fit nohaviciam, či legínami. Svojim tvarom nielenže predlžujú nohy, ale pôsobia aj sexy.

Sexy je napríklad aj kombinácia takýchto čižiem, pančúch a pletených rolákových šiat, ktoré pekne obopínajú vašu postavu a zvýrazňujú krivky.

Ak takéto čižmy nemáte, využite možnosť objednať si nové čižmy nad kolená v zľave. Viaceré eshopy teraz ponúkajú výrazné zľavy.

Noste pletené šaty

Pletené šaty s véčkovým výstrihom, ale aj rolákové pletené šaty sú sexy kúsok v dámskych šatníkoch. Ak chcete vyzerať štýlovo a sexy, noste pletené šaty. Obtiahnuté pletené šaty zvýraznia vaše ženské krivky, no zároveň vám v nich nebude zima.

Noste takéto šaty a aj počas najchladnejších dní v zime budete vyzerať sexy, príťažlivo.

Vyberajte si štýlové zimné doplnky

Okrem klasiky v podobe hodiniek a šperkov je potrebné k sexy outfitom vyberať štýlové zimné doplnky. Medzi tieto doplnky radíme predovšetkým hrubé šály, pletené čiapky, či rukavice. Odporúčame kombinovať farebne neutrálne maxi šály, pletené čiapky a napríklad k zimným dámskym kabátom kombinujte kožené dámske rukavice, ktoré sú dostatočne zateplené, aby vám v nich nebola zima.

Zdroj obrázka:

Autor: pyrozhenka  / Shutterstock.com