Anjelské čísla alebo, keď anjeli komunikujú

anjeli

Hovorí sa, že anjeli sú poslovia Boha a že každá živá bytosť má minimálne jedného – strážneho. Hoci našim očiam sa nikdy neukáže, vnímame jeho prítomnosť a pomoc v každej situácii. Dnes to berieme skôr ako samozrejmosť a nepripisujeme tomu mysteriózny význam.

Kto sú anjeli?

Anjeli sú svetelné bytosti. Nie sú ani ženami, ani mužmi, iba existujú. Ich úlohou nie je napredovať a učiť sa. Prišli, aby pomáhali a bezhranične milovali. Môžete si ich predstaviť akokoľvek. Ako malé svetielka, zvláštne tiene a opary, ale môžete ich aj počuť, vnímať a dokonca cítiť. Keď ste bezradní a neviete, ktorou cestou sa v živote uberať, najlepšie, čo môžete urobiť, je pýtať si odpovede práve od anjelov. Oni už majú svoje metódy a spôsoby.

Najčastejšie odpovedajú skrz čísla

Možno sa vám už niekedy stalo, že ste sa pozreli vždy v rovnaký čas na hodinky alebo sa vám párkrát po sebe zjavilo to isté číslo, ale v inej súvislosti. Na druhý deň znova a znova, až vám to číslo utkvie v hlave alebo sa vám začne páčiť a stane sa vaším obľúbeným. Verte – neverte, ale aj toto je spôsob, akým s vami anjeli komunikujú. Prostredníctvom „anjelských čísiel“ sa vám snažia podať posolstvo. Keďže čísla takisto vibrujú na určitej energetickej frekvencii, každé jedno má svoju silu a význam.

Vyhľadajte si to svoje

Čísla od 0 do 999 majú svoj presný výklad. Stačí si iba vyhľadať to, ktoré sa vám najčastejšie zjavuje. Budete prekvapení, čo vám anjeli naznačujú. Náhody neexistujú – to by ich bolo až priveľa. Vyberte sa do sveta tajov a záhad magických čísiel. Možno sa dozviete, že vás čaká úspech alebo dostanete správu, že máte byť vytrvalí. Možno vám anjelské čísla odkážu, že sa máte pripraviť na nečakané zbohatnutie alebo na príchod dávno vytúženej lásky. Tak či onak, ak už pre nič iné, aspoň pre tú srandu. 🙂

About