Aquaparky na Slovensku ako tip na vašu dokonalú dovolenku

zábavné-aquaparky-na-slovensku

Blíži sa leto a vy uvažujete nad tým, kde ho strávite? Dokonalá letná dovolenka nemusí byť iba pri mori. Slovensko totiž ponúka bohaté atrakcie a miesta, ktoré sú dokonca možno zaujímavejšie ako obľúbené dovolenkové destinácie v zahraničí. Čo tak stráviť leto plné zábavy a kúpania v aquaparkoch na Slovensku? Slovenské vodné svety ponúkajú neuveriteľné množstvo atrakcií a rôznych služieb, z ktorých si určite vyberú nielen deti a mladí ľudia, ale tiež celé rodiny a dokonca seniori. Poďte sa spolu s nami pozrieť, kde na Slovensku môžete nájsť tie najlepšie aquaparky a čo všetko svojim návštevníkom ponúkajú.

Najlepšie aquaparky na Slovensku

Snáď medzi najznámejšie a najnavštevovanejšie aquaparky na Slovensku patrí určite Tatralandia. Tento vodný svet sa nachádza neďaleko Liptovského Mikuláša a návštevníkom ponúka naozaj bohatý program. Môžete sa okúpať vo viac ako 12 bazénoch s morskou či termálnou vodou. Pokiaľ máte radi zábavu, neváhajte vyskúšať tobogány a šmýkačky, či ďalšie vodné atrakcie vo Funparku. Medzi ďalšie známe aquaparky na Slovensku patrí aquacity Poprad, kde popri kúpaní v bazénoch s termálnou vodou určite oceníte nádherný výhľad na Vysoké Tatry. V tomto vodnom svete môžete nájsť vyše 300 vodných atrakcií a okúpať sa v 13 bazénoch. Nemenej obľúbené sú aquapark Bešeňová, Thermal aquapark Oravice, Senec, Veľký Meder či Turčianske Teplice. V každom z nich určite zažijete nezabudnuteľné momenty a neskutočnú zábavu.

Aquaparky na Slovensku mimo hlavnej sezóny

Ak si myslíte, že aquaparky na Slovensku môžete navštevovať iba počas hlavnej letnej sezóny, ste na omyle. V súčasnosti má už väčšina našich vodných svetov celoročnú prevádzku. Navyše mnohé z nich sa nachádzajú v tesnej blízkosti lyžiarskych stredísk, čo ocenia najmä nadšenci zimných športov. V zimnej sezóne väčšinou nefungujú všetky bazény a atrakcie, no napriek tomu si v nich môžete užiť relax a zábavu. Pre deti sú v ponuke rôzne animátorské programy a ďalšie atrakcie, vďaka ktorým na návštevu aquaparku určite nezabudnú.

Zaujali vás služby našich slovenských aquaparkov a chcete sa o nich dozvedieť viac? Navštívte stránku www.nasavoda.sk a získajte ešte väčší prehľad o tom, kde všade na Slovensku môžete nájsť vodný svet a čo všetko svojim návštevníkom ponúka.

 

About