Chcete si oddýchnuť na chate? Vyberte si drevenice v Oščadnici

Čerstvý vzduch, ďaleko od mestského smogu a oddych v slovenskej prírode – práve po tomto túži momentálne väčšina Slovákov. Keďže sa nám začalo teplejšie ročné obdobie, tiahne nás to do hôr, do prírody. Ako prvé budeme určite vyhľadávať pobyt niekde na chate v prírode.

Ak sa chcete vyhnúť známym strediskám a uprednostňujete ubytovanie v menej preplnených oblastiach, odporúčame vám hľadať si ubytovanie v Oščadnici. Nájdete tam krásne moderné chaty, dreveničky, ktoré ponúkajú moderné ubytovanie v krásnej kysuckej prírode.

Moderné vybavenie a posedenie na terase

Ak sa obávate veľkého množstva turistov, nemusíte mať obavy. Resort Drevenice Oščadnica ponúka moderné ubytovacie zariadenie – chaty, drevenice, ktoré sú vhodné aj pre náročnejších klientov, ktorí si potrpia na luxus. Očakávajte moderné voňavé chaty vsadené do krásnej kysuckej prírody s pekným interiérom, ale aj exteriérom. V akomkoľvek počasí si máte možnosť vychutnávať aj posedenie na terase. Na chate v Oščadnici, konkrétne v spomínanom resorte, budete mať k dispozícii krb, kotlík, rošt na grilovanie, ale aj krbové náradie.

Blízkosť lyžiarskeho strediska

Resort Drevenice Ošadnica sa nachádza len tri kilometre od lyžiarskeho strediska Veľká Rača – Lalíky, preto ak sa sem rozhodnete zavítať počas lyžiarskej sezóny, môžete si vychutnať moderné zjazdovky neďaleko vášho ubytovania. V chatách budete mať k dispozícii aj lyžiareň.

Moderné ubytovanie v Oščadnici vám ponúka tento resort. Využite možnosť zajednať si termín a príďte si oddýchnuť do krásnej kysuckej prírody nezávisle od ročného obdobia.

Čo ešte ponúkajú moderné drevenice v Oščadnici?

Altánok, kaďa, detské ihrisko, vonkajší krb, ale aj lyžiareň sú súčasťou všetkých chát v tomto resorte. Ak by ste si chceli oddýchnuť spolu s ratolesťami v krásnom horskom prostredí v nádhernej kysuckej prírode, zarezervujte si jednu z chát, alebo rovno všetky tri. Resort Drevenice Oščadnica ponúka tri moderné drevenice. Každá chata má tri dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky vo forme výsuvného lôžka.

Zdroj obrázka:

Autor:elmar gubisch  / Shutterstock.com