Dámske body je praktické a sexi!

damske-body

Myslíte si, že sa nemáte za čo hanbiť? Nemusíte mať postavičku ako lusk, aby ste si mohli dovoliť taký praktický módny kúsok, akým je body. Samozrejme, čím útlejší pás, tým lepší efekt.

Štíhlejšia na počkanie

Jednou z vlastností dámskych body je, že nech si ho oblečiete na akúkoľvek príležitosť, nikdy neprestrelíte, a navyše sa budete cítiť pohodlne a sebaisto. Body si môžete obliecť k elegantným nohaviciam, sukni i džínsom, bez ohľadu na dĺžku. Je ich množstvo druhov. Jedny bavlnené, ďalšie so sexi čipkou alebo uväzovaním, iné s výrazným výstrihom na chrbte. V zimných mesiacoch oceníte aj praktickú stránku body – vynikajúco vás zahrejú. Sú priliehavé, krásne formujú driek a nikdy sa vám z nohavíc nevypravia, ani keď si budete obávať topánky alebo sa v práci zohnete po pero. Mrazí vás pri pomyslení na hlboký výstrih? V lete zaujmete modelom s krátkymi rukávmi, v zime pokojne siahnite aj po rolákovom prevedení.  Dámske body predstavuje jednoducho taký kúsok šatníka, ktorý by mala vlastniť každá žena a ktorý sa hodí ako do práce, tak aj na oslavu či diskotéku.

Vyberte si obľúbený materiál

Keď návrhárka Donna Karan v 80. rokoch vyšla na trh s prvými dámskymi body, nikto by si nebol pomyslel, aký je tento model oblečenia pohodlný. Koniec koncov, veď tvorí i základ výbavičky malých detí. Myslíte si, že vás bude v rozkroku omínať? Určite nie, body sa vyrábajú z elastických materiálov, nie je reč len o bavlne, ale aj zamate, saténe alebo viskóze, samozrejme, v strihu, ktorý lichotí dámskej postave. Už teda žiadne odstávanie látky na brušku, a keď náhodou, tak jedine preto, že ide o voľnejší strih blúzky a návrhár si to tak prial. Keď natrafíte na správnu veľkosť, nikdy sa nestane, že by vás body niekde tlačilo alebo vás obmedzovalo pri pohybe či sedení. Chcete zvádzať svojho partnera? Zaobstarajte si body aj na noc. Sexi ramienka, čipky a váš zvýraznený driek ho nenechajú chladným.

About