Detské ihrisko na každú záhradu

Čo vám z vášho detstva utkvelo v pamäti najviac? Určite súhlasíte, že to bolo obdobie šibalstiev, nekonečných hier, skrývačiek, súťaží, ale aj previerok, kto je lepší či silnejší. Deti sa milujú hrať a túžia po dobrodružstve. Na detskom ihrisku sa budú cítiť ako v raji.

Namiesto virtuálneho sveta im ponúknime ihrisko pre deti, ktoré ich pripraví do života

Ak si kladiete otázku, akým spôsobom môže detské ihrisko pripraviť človeka do života – odborníci majú jednoznačný názor. Ihrisko pre deti je potrebné pre ich fyzický rozvoj, posilnenie sebadôvery a zároveň je prevenciou proti mrzutosti.  Merajú si na ňom svoje sily a podľa vlastného uváženia zhodnotia, na čo ešte nie sú pripravené. Sú odvážne, pretože vidia, že rodičia sú nablízku. Vytvára sa medzi nimi silné puto a dôvera. Na detskom ihrisku majú jedinečnú možnosť spoznávania – ako vzájomného, tak aj individuálneho.

Dieťa má možnosť reálne zhodnotiť svoju silu, príčiny a následky, zatiaľ čo s telefónom v ruke uniká do svetov mimo reality. Veľakrát býva zaskočené, že sa veci nedejú tak jednoducho ako v najobľúbenejších hrách. Vzniká náchylnosť na rôzne ochorenia súvisiace s pridlhým sledovaním telefónu. V prvom rade trpí chrbtica a oči, ale pridružujú sa aj ďalšie vážne ochorenia, vrátane obezity. Darujme deťom pohyb, aby boli zdravé.

Detské drevené ihrisko u vás doma? Urobte svojim deťom radosť

Dnes už nie je raritou, že rodiny, ktoré bývajú v domoch, vlastnia svoje vlastné detské drevené ihrisko.  Takto v súkromí domova môžete s istotou svoje dieťa „vypustiť do terénu“ a vychutnať si svoj obľúbený horúci nápoj hoci aj v teplákoch a v papučiach. Čas vás nelimituje a svoje povinnosti si môžete riešiť aj počas toho, ako sa hrajú. Detské ihrisko na záhradu je pútavé pre oči okoloidúcich. Deti sa výborne zabavia no a dvor obdrží zaujímavý doplnok. Prázdnotou zívajúca plocha sa stane minulosťou. Prvok dreva celé okolie zútulní a okrášli, takže ako sa hovorí – zabijete dve muchy jednou ranou.

Smiech na dennom poriadku – s detským záhradným ihriskom

Detské ihrisko na záhradu sa stane súkromným rajom pre celú vašu rodinu. Svoje si tu užijú babky aj dedkovia, priatelia aj dobrí susedia. Vždy sa pri ňom zhromaždia ľudia, ktorí majú čosi spoločné – milujú zábavu a pohľad na šťastné iskričky v očiach detí.  Detské ihriská ponúkajú okrem lezeckých stien aj parádne šmykľavky a hojdačky, s ktorými sa dá „vzlietnuť“ azda aj do Alicinej Ríše divov. Nejedno dieťa by prisahalo, že sa dotklo aj Mesiaca. Detské záhradné ihrisko je záruka nekonečnej zábavy. Zbohom, nuda – pohyb je lepší.

About