Doprajte si letnú dovolenku už pod vianočný stromček

alanya-turecko

Vianoce tu máme onedlho a ak ešte len uvažujete nad kúpou darčekov pre svojich blízkych, čo tak si pozrieť ponuku cestovných kancelárii a zajednať pre seba a svojich blízkych parádnu letnú dovolenku? Práve teraz máte jedinečnú možnosť spraviť si radosť za dobré ceny.

First minute dovolenky 2019

Viaceré cestovné kancelárie využívajú vianočnú horúčku a začali uverejňovať prvé ponuky letných dovoleniek na rok 2019. Možno sa vám to zdá, že je ešte skoro rezervovať si letnú dovolenku na budúci rok, keď ešte tento rok ani len neskončil. Má to však svoje výhody!

Dovolenky, ktoré začali všetky cestovné kancelárie predávať, sa predávajú vo výhodných first minute zľavách. V ponuke samozrejme nesmú chýbať obľúbené destinácie, medzi ktoré jednoznačne patria aj dovolenky do tureckého Side, do Andalúzie a na grécke ostrovy ako Korfu, Zakynthos. Dovolenky do týchto destinácií patria k cenovo prijateľným pre rodiny s deťmi. Ponúkajú príjemné prostredie pre rodiny s deťmi, čisté more, čisté pláže a samozrejme aj vynikajúce ubytovanie neďaleko pláží.

side-turecko

Plná penzia, alebo polpenzia?

Keď si vyberiete konkrétnu destináciu, treba pouvažovať nad tým, ako chcete riešiť stravovanie. Ak pôjdete vlastnými autami napríklad do Talianska a Chorvátska, zoberiete si stravu a prestravujete sa aj v miestnych reštauráciach. Ak si ale napríklad vyberiete dovolenku v obľúbenej Alanyi v Turecku, s najväčšou pravdepodobnosťou budete mať v ponuke pol alebo plnú penziu.

Pre rodiny s deťmi odporúčame all inclusive, čiže plnú penziu. Nebudete musieť riešiť stravovanie v reštauráciach a v cene budete mať aj nápoje (vo väčšine prípadov to tak je).

Mladým bezdetným párom, ktoré okrem ležania na pláži plánujú spoznávať aj okolie letoviska, odporúčame skôr polpenziu. Nebudú nútení vracať sa do hotela na obed kvôli zaplateným obedom.

Niet lepšieho darčeka pre deti a blízkych ako dovolenka pri mori. Pozrite si aktuálne ponuky cestovných kancelárií, vyberte si krajinu, vyberte si hotel a na záver sa rozhodnite aké stravovanie si vyberiete. Pozor, niektoré hotely majú v ponuke buď pol penziu, alebo plnú penziu, tak si na to dávajte pozor a vyfiltrujte si ubytovanie s takým stravovaním, aké vám bude vyhovovať.