Hľadáte miesto na usporiadanie väčšieho, či menšieho kongresu?

Usporiadanie kongresu môže vyzerať o to náročnejšie, čím je očakávaný väčší počet hostí. Základom je vybrať si vhodný priestor, kde sa bude kongres konať. Ak si vyberiete dobre, polovicu úspechu máte za sebou.

Zamierte do Piešťan

Kde teda kongres zorganizovať? Nielen pre menšie skupinky 20 – 30 ľudí, ale aj pre väčšie akcie do 200 účastníkov je vhodným miestom Hotel Park Piešťany. Na usporadúvanie kongresov a podobných akcií je Hotel Park vybavený veľkou kongresovou sálou a dvoma salónikmi.

Klimatizácia a moderné technológie sú samozrejmosťou. Sem môžeme zahrnúť aj WiFi pripojenie, takže sa nemusíte obávať, že by ste počas kongresu nemali pohodlný prístup na internet. Budete sa tak môcť spájať aj s účastníkmi, ktorí sa nezúčastnia osobne. Tak isto je možné zabezpečiť občerstvenie a reštauračné služby, aby účastníkom kongresu počas konania akcie naozaj nič nechýbalo.

Vhodné priestory pre väčšie aj menšie množstvo účastníkov

Aké priestory vám teda Hotel Park ponúka na zorganizovanie úspešného kongresu v Piešťanoch? Pre väčšie akcie je tu spomínaná kongresová sála, ktorá pri takzvanom kino sedení pojme až 200 ľudí. Aj v prípade školského sedenia pojme 100 ľudí, čo stále nie je málo.

Sedenie je však možné usporiadať aj inými spôsobmi podľa požiadaviek organizátorov, napríklad do typu I, U, či Ženeva. Vo výbave je kompletná školiaca technika. Kongresová sála ma denné svetlo a samozrejme tieniacu techniku.

Pre menšie akcie sú k dispozícii dva salóniky, Rytiersky a Biliard salónik. Oba sú určené pre menšie skupiny ľudí. Kino sedenie je v nich možné pre 30 ľudí, školské sedenie pre 20. Samozrejmosťou je aj sedenie typu I, U a Ženeva. Tak isto je vo výbave týchto salónikov aj kompletná školiaca technika a možnosť zatieniť denné svetlo.

Zdroj obrázka:

Autor: l i g h t p o e t / Shutterstock.com