Jarné outfity a ich kombinácie s dámskymi šperkami

Jar je ročným obdobím, ktorého sa nikdy nevieme dočkať. Po dlhých mesiacoch nosenia hrubých zimných búnd, vlnených kabátov, hrubých šálov a čiapok prichádza obdobie, kedy nebudeme musieť mať na sebe toľko vrstiev, ako cez zimu.

Vezmite si inšpirácie a skúste tieto jarné outfity a ich kombinácie s dámskymi šperkami.

Predĺžené vzorované dámske saká, jednofarebné blúzky, cigaretové nohavice a zlaté šperky

Veľmi obľúbeným jarným outfitom je kombinácia predĺženého vzorovaného dámskeho saka, jednofarebnej blúzky a cigaretových nohavíc. K vzorovaným sakám, či už sa jedná o bodky, čiarky, pásiky, či výraznejšie vzory – napríklad kvety, sa vám budú hodiť zlaté šperky. Určite nepohrdnite štýlovými zlatými náramkami, ktoré zvýraznia vrchný diel v podobe vzorovaného saka.

K vzorom kvetov sa perfektne hodia zlaté šperky. Okrem zlatých náramkov odporúčame vyberať zo šperkovnice aj pekné zlaté náušnice. Žiaden náhrdelník, prívesok nie je potrebný.

Dámsky trenčkot, blúzka, kulotky a diamantové šperky

Tento jarný outfit je kombinácia pohodlného a elegantného outfitu. Dámske trenčkoty sú na jar veľmi obľúbeným noseným kúskom. Ochránia pred jarnými búrkami, zahrejú počas chladnejších jarných rán, ale zároveň sú maximálne pohodlné, takže sa počas teplejších dní v nich nespotíte.

Pod dámske trenčkoty béžovej, či čiernej farby si zvoľte pastelové blúzky a farebne neutrálne kulotky.

K takémuto jarnému outfitu môžete kombinovať jemné diamantové šperky. Vyberajte diamantové prstene v originálnom a jedinečnom dizajne. Môžete k nemu skombinovať multi- kamienkové diamantové prstene alebo solitérne vzory.

Rifle, rifľové bundy a bavlnené topy

Ak preferujete skôr pohodlný, ležérny štýl, určite nosievate aj túto kombináciu. Odporúčame vám k nej ladiť jednoduché minimalistické náušnice so zapínaním na puzety. Tieto náušnice svojim jednoduchým tvarom a moderným dizajnom skombinujete k ležérnemu outfittu, ktorému dominuje rifľovina.

Zdroj obrázka:

Autor: Svitlana Sokolova  / Shutterstock.com