Jedlo a milovanie patria k sebe. Doslova

Slovko „jedlo“ sa často skloňuje v rôznych oblastiach. Vraj s ním rastie chuť a aj láska ide cez žalúdok. S jedlom sa dá robiť aj mnoho iných vecí. Napríklad si dokážete prírodnou cestou navodiť chuť do milovania či dokonca ozvláštniť chvíle strávené vo dvojici.

Hop alebo trop

Každý z nás už aspoň raz v partnerskom zväzku, zažil nejaký trapas priamo pri milovaní. Veľmi častou chybou, ktorú urobia najmä začínajúce partnerstvá, sú romantické večere pri pohári šampanského. Keďže ide o šumivé víno, bublinky začnú pracovať v nevhodnom čase. Na rad prichádza prekvapenie v podobe neustáleho odgrgávania si, pretože „céóčko“ sa potrebuje dostať z tela von. Najlepšie sa mu to darí pri pohybe. Ak je reč o milovaní, tak má jedinečnú šancu. Predklony, úklony a záklony sa postarajú o správne vytrávenie.

Príliš sa nenajedzte

Opäť platí, že všetko, ale s mierou. Tak je to aj v prípade, že si pred milovaním plánujete dať spolu teplú večeru. Ideálne sú ľahké jedlá, ktoré príliš nenadúvajú. Ak však nemáte na výber, skonzumujte to, čo máte radi, ale nenajedzte sa dosýta. S plným žalúdkom totiž možno nedosiahnete vytúžený blahodárny vrchol. Je to preto, že sa pohlavné orgány neprekrvia dostatočne. Žalúdok a žlčník majú po výdatnej večeri čo robiť, aby všetko „upratali“ . Telo celú energiu sústredí práve na miesta patriace tráviacemu traktu.

Zakázané ovocie?

Nielen s ovocím, ale aj s čokoládou, so šľahačkou alebo so zmrzlinou sa dajú vytvoriť neuveriteľné sexuálne zážitky. Pozor by ste si mali dať na alergické reakcie tela a to na obidvoch stranách. Oriešky, med ba dokonca aj taký jogurt totiž dokážu spôsobiť nepríjemné kožné reakcie. Dbajte o to, aby sa takéto potraviny nevyskytovali na intímnych miestach pridlho, aby ste partnerovi nespôsobili zdravotné problémy alebo iné nepríjemné pocity. Okrem toho by ste mali ustrážiť množstvo, aby vám pri samotnom lízaní a ochutnávaní, neprišlo zle od prejedenia sa zo sladkého.

About