Každý z nás má svoje tretie oko

tretie oko

Teraz si azda hovoríte – „Veď to je nejaká hlúposť. Oči máme len dve.“ Možno sa nám ale podarí presvedčiť vás o opaku. Máme ho všetci, len niektorí ho máme „aktivované“ a iní nie. Viacerí z nás sa tomu ani nepokúšajú uveriť a všetko sa vyvinie akosi samo. Zrazu začneme vidieť aj tie veci, ktoré sme doposiaľ neboli schopní vnímať… Brrr, zimomriavky.

Čosi z minulosti

Tretie oko sa nachádza presne v strede nášho čela. Síce ho navonok nevidíme, ale „ukryté“ je medzi naším obočím, 3 centimetre nad stredom. Jeho tvar pripomína vajíčko. Už od pradávna ho ľudia využívali a rôzne obrazy, kresby i písomnosti potvrdzujú, že to nie je len výplod niečej fantázie. Žiaľ, ako plynul čas, ľudia sa prestali venovať svojmu „duchovnu“, pocitom, meditácii, a tak začalo „zanikať“. Určili si nové priority, ako sú peniaze, mamona a pôžitkárstvo v rôznych zmysloch slova. Vedci usudzujú, že z tretieho oka dnes ostala iba malá žľaza vnútri lebky – epifýza. Tá je zodpovedná za chod našich myšlienok, je sídlom obrazotvornosti a, verte či nie, až príliš vplýva na naše telo.

Našli ste sa?

Tí, ktorí začnú pociťovať, že sa „niečo deje“, si budú na sebe všímať viacero vecí. Treba však povedať, že je to proces, ktorý môže trvať aj niekoľko rokov. Badať to nemusíte okamžite, ale že budete nadšení, tak tým si buďte istí. Osvojiť si spomínané výnimočné „vlastnosti“ tretieho oka sa väčšinou „pošťastí“ skôr duchovne založeným. Tým, ktorí sa neboja svojich myšlienok, ktorí im veria a ktorí sa možno z času na čas utiekajú k meditácii či joge.

O čo teda ide? Ako zistíte, že sa vám aktivovalo? V prvom rade budete vnímať všetko akosi hlbšie, jasnejšie, krajšie. Vaším mottom sa stane veta – všetko zlé je na niečo dobré. Slnko bude svietiť každý deň, a aj keď bude pršať, vy sa budete usmievať. Spojíte sa viac s prírodou a so všetkým živým, čo vás obklopuje. Získate obrovskú empatiu – schopnosť vcítiť sa do pocitov druhých. Vaše sny sa vám budú zdať stále reálnejšie. Občas budete mať problém uvedomiť si, či sa dané skutočnosti naozaj stali. Ale to stále nie je všetko. Mať aktivované tretie oko znamená, že sa na svet budete pozerať z rôznych uhlov pohľadu. Pravdu budete vnímať viac ako obvykle. Dokonca začnete mať schopnosti a dary, akými sú napríklad šiesty zmysel, intuícia, čítanie myšlienok či telepatia. Je pravda, že aj na základe toho, že si viac začnete všímať reč tela druhých ľudí a všetky situácie okolo vás. Všetko pôjde ľahšie. Je to niečo, čo sa nedá vysvetliť, ale vy to jednoducho VIETE.

 

About

No Comments

Leave a Comment