Lampa z ryžového papiera zútulní každú miestnosť

Jednoduchosť sama o sebe – aj taká je lampa z ryžového papiera. Poznáme ju v bielej, oranžovej, červenej aj zelenej verzii. Obľúbená je hlavne pre príjemné svetlo, ktoré vytvára.

Je elegantná a hodí sa úplne všade

Ako do predsiene, tak aj do miestností, kde sa zdržiavame najčastejšie. Lampa z ryžového papiera je výnimočná tým, že sa prispôsobuje podmienkam a štýlom v každej izbe. Preto, že pôsobí neutrálnym dojmom, nemá problém okamžite splynúť s okolím. Nie je to žiadna „načačkaná“ parádnica, ale zato sa hrdo týči vedľa každej sedačky a v každom tmavom rohu. Keď ešte váhate a hútate, aký doplnok zvoliť, aby ste aj upútali, aj splnili praktický účel – teda získali príjemné osvetlenie, práve lampa s ryžového papiera je to pravé pre vás.

Každá chodba „ožije“

Predstavte si, že prvé, čo uvidíte, keď vstúpite do predsiene, je príjemné tlmené svetlo, ktoré vyžaruje z tejto lampy. Práve ryžový papier sa postará o svetlo, ktoré je také akurát. Vytvára útulnú atmosféru na počkanie. Nemusíte sa báť, že tento materiál nie je odolný alebo že má krátku životnosť. Je to síce „imidžovka“, ale aj investícia, ktorá sa oplatí. Nestojí vás „majland“ a zoženiete ju v každom dobrom obchode s osvetlením.

Hrejivý pocit domova

Niekto páli čajové a vonné sviečky a niekto má radšej bezpečnosť v podobe tlmeného svetla, ktoré vydáva lampa z ryžového papiera. Stále však vytvorí svetlo, pri ktorom si pokojne môžete listovať aktuálnu ponuku letákov alebo vašu obľúbenú knihu.

Lampa, ktorá má zvyčajne oválny tvar a výšku zhruba 130 centimetrov výborne vyzerá aj v spálni. Ak ju použijete namiesto nočných malých lampičiek a postavíte z každej strany postele, vytvoríte tak oázu pohody, pokoja a vskutku zaujímavý nápad pre ostatných. Je to neobyčajné, svojské a zároveň trendy. Vhodné aj pre klasický, aj pre vintage či ktorýkoľvek iný štýl. Aj kombináciou rôznych predmetov si viete vytvoriť niečo vlastné, pekné a  kompaktné.

About