Luxusné prvky, ktorými oživíte obývačku

Aj vy by ste chceli mať obývačku ako z časopisu o bývaní? Pozeráte obrázky v časopisoch o interiérovom dizajne a chceli by ste sa nejakými inšpirovať?

Skúste nejaké luxusné prvky moderných obývačiek zakomponovať aj do vašej obývačky. Napríklad tieto.

Konferenčný stolík s dizajnovými stolovými podnožami

Originálny dizajnový konferenčný stolík dodá vašej obývačke šmrnc. Ak chcete iný, nie taký, ktorý nájdete v komerčne známych predajniach nábytku, skúste si kúpiť pekné stolové podnože z jaklovej ocele. Majú kvalitnú kovovú konštrukciu, ktorá zvládne aj väčšiu záťaž. Žiadne povolenie pri väčšej záťaži pri týchto podnožiach nehrozí.

Navyše sú dizajnovo atraktívne a spolu s drevenou doskou, ktorú si dáte vyrobiť na mieru k týmto podnožiam, získate luxusný a zároveň originálny prvok do obývačky. Na výber budete mať z viacerých typov stolových podnoží konferenčných stolíkov.

Stojany na víno

Veľmi pekným dizajnovým kúskom do obývačky, ale aj kuchyne, môžu byť stojany na víno.  Praktické stojany na víno sú kvalitné a zároveň moderné. Takto nemusíte riešiť uskladnenie vína v špajze, ale budete ich mať priamo po ruke a navyše pekne usporiadané.

Môžete si do nich vložiť významné ročníky, či už výberové vína a kedykoľvek ich pri významnej príležitosti ponúknuť návšteve. Kovové stojany sú luxusným prvkom, ktorý upúta pozornosť každej návštevy a nepochybne aj vás ako domáceho.

Kamenný obklad steny za televízorom

Nová tapeta na stenu – jednu stenu, či kamenný obklad sú luxusnými prvkami vhodnými aj do obývačiek. Ak nie ste tapetový typ, ale chceli by ste si stenu za televízorom ozvláštniť, odporúčame kamenný obklad steny, samozrejme z pravého kameňa. Je to síce väčšia investícia, ale vydrží vám dlhé desaťročia, takže to nebude investícia do niečoho, čo bude časom nemoderné, alebo sa znehodnotí.

Ak je predsa len pre vás obklad z pravého kameňa veľká investícia, môžete si stenu obložiť lacnejším umelým obkladom. Jeho životnosť však nie je taká ako v prípade pravého kameňa.

Zdroj obrázka:

Autor: Ground Picture / Shutterstock.com