Málo obytného priestoru? Ušetrite miesto s rozkladacími posteľami

Ak máte malý byt, asi veľmi dobre poznáte problémy s ubytovaním hostí. Nepohodlné spanie na gauči v obývačke, prípadne na nafukovacom matraci na zemi vašich návštevníkov isto nepoteší a ani vy z toho nebudete mať dobrý pocit. Skúste tento problém vyriešiť praktickými rozkladacími posteľami. Ich výhod je však oveľa viac.

Praktickosť rozkladacích postelí

Rozkladacie postele slúžia predovšetkým na príležitostné prespanie. V malých bytoch a domoch je potrebné “vyčarovať” extra priestor, a to býva často problém. Ak bývate v skutočne malom priestore – napr. v garsónke či v jednoizbovom byte, rozkladacie postele sú vhodným riešením aj pre vás. Cez deň vám posteľ poslúži ako gauč a na noc si ju jednoducho rozložíte ako posteľ. Takýmto spôsobom prakticky využijete priestor v byte. Zvýši sa aj celkový komfort, domácnosť vďaka tomu nebude pôsobiť stiesnene.

Kvalita rozhoduje

Kvalita spánku je podstatná pre náš život, preto sa pred kúpou rozkladacej postele neunáhlite a nedajte sa zlákať lacnou cenou. Radšej investujte do kvalitnej postele vyrobenej na mieru vášmu priestoru a požiadavkám. Obráťte sa na profesionálnych výrobcov nábytku, ktorí vám priestor vymerajú a navrhnú najvhodnejšie riešenie. Navyše, ak bude obsahovať aj úložný priestor, okrem postele a gauča získate aj extra skriňu. Nehovoriac o tom, že si ju môžete navrhnúť do posledných detailov – zvolíte si materiál, farby, rozmery aj dizajn podľa vášho vkusu a budete mať jedinečný kus.

Rozkladacie postele majú rozhodne veľa výhod, čomu nasvedčuje aj ich veľká popularita. Malý obytný priestor nemusí byť prekážkou k modernému a praktickému bývaniu.

About