Máte po štyridsiatke? Udržujte sa vo forme vďaka darom prírody

Životné jubileá sú významnými okamihmi pre každého človeka. Tradične sa spájajú s o niečo väčšími oslavami, ale aj s očakávaniami, čo sa v živote zmení. A aj keď zmena nepríde zo dňa na deň len preto, že oslávite jubileum, často sa stáva, že v určitom veku sa začnú objavovať zdravotné neduhy, ktoré súvisia práve s tým, že človek má už niečo „prežité“.

Konkrétne riešenia na konkrétne problémy

Našťastie sa dajú prejavy starnutia do istej miery minimalizovať používaním vhodných prírodných doplnkov. Zatiaľ čo niektoré, ako napríklad drvený Pestrec mariánsky, sú určené na riešenie konkrétnych problémov (v tomto prípade ide o regeneráciu pečene, naštartovanie systému trávenia a detoxikáciu črevného traktu), iné sú vhodné vo všeobecnosti, obzvlášť po dosiahnutí určitého veku.

K tejto druhej skupine patrí aj Kotvičník zemný. Ide o zelenú jednoročnú ťahavú rastlinu so žltými kvetmi, ktorej blahodárne účinky využívali už Číňania v 4. storočí. Prírodný extrakt z tejto rastliny je dôležitý hlavne pre mužov a ženy po štyridsiatke.

Kotvičník zemný vás dostane do formy

Vo všeobecnosti by sa dalo povedať, že Kotvičník zemný má pozitívne účinky na vitalitu organizmu. Zlepšuje celkovú výkonnosť organizmu, potláča nespavosť, depresie, napätie a podráždenosť.

Podporuje rast svalovej hmoty a zlepšuje jej celkový stav. Takže ak sa chcete aj po štyridsiatke udržiavať vo forme, rozhodne sa vám Kotvičník zemný zíde. Pre zachovanie skvelej postavy oceníte aj ďalšiu jeho vlastnosť, ktorou je zlepšovanie zdravia a fungovania močovej sústavy. Pôsobí močopudne, vďaka čomu sa organizmus lepšie prečisťuje.

A keď už získate takúto dávku vitality, naviac oceníte, že pravidelné užívanie Kotvičníka zemného zvyšuje libido a sexuálnu chuť. Veď to, že máte 40, predsa ešte neznamená, že by ste sa mali začať vzdávať životných radostí.

Zdroj obrázka:

Autor: pisitpong2017 / Shutterstock.com

About