Máte problémy s erekciou? Poradíme, ako ju zlepšiť

Erekcia je pre sexuálny styk veľmi dôležitá a akékoľvek problémy môžu naštrbiť milostný život muža a ženy. Ak vás trápia problémy s erekciou, poradíme vám ako si ju zlepšiť. Čím skôr ich začnete riešiť, tým lepšie pre vás. Ak by ste ich neriešili, mohlo by to prerásť do erektilnej dysfunkcie.

Čo vám môže pomôcť zlepšiť erekciu?

Zlepšenie erekcie pocítite vtedy, keď zmeníte svoju životosprávu a celkovo životný štýl. Dôležitý je samozrejme pohyb. Nemusíte sa venovať žiadnym náročným športom a stačia jednoduché športové aktivity ako napríklad prechádzky, či nordic walking. Vaša kondícia pôjde nahor, čo sa potom odzrkadlí aj z dverami spálne.

Ak chcete, aby sa vaša erekcia zlepšila, okrem pohybu zmeňte aj stravovanie. Zabudnite na mastné  ťažké jedlá a jedzte zdravšie ľahšie jedlá. Zo začiatku to bude pre vás veľká zmena, ale ak ste hľadali spôsob ako zlepšiť erekciu a doposiaľ vám nič nepomohlo, začnite zmenou stravovania. Skúste konzumovať viac zeleniny a rýb.

Zmena stravovania a pohyb vám nielenže pomôže zlepšiť erekciu, ale budete mať viac energie aj na iné činnosti. Nebudete pociťovať takú únavu ako predtým.

Medzi faktory, ktoré zhoršujú erekciu, patrí aj stres. Urobte všetko pre to, aby ste obmedzili stres. V prípade potreby sa nebojte navštíviť aj psychológa.

Priznajte problémy pred partnerkou

Ak máte problémy s erekciou, netvárte sa, že neexistujú a priznajte ich pred vašou partnerkou. Žena tak či tak problémy odhalí, ak sa budete vyhýbať sexuálnemu styku. Navyše keď ich budete zatajovať, môže to spôsobiť vážne trhliny v dôvere medzi vami a vašou partnerkou. Riskovať vzťah kvôli problémom s erekciou je nanajvýš nezodpovedné.

Tabletky na erekciu

Problémov s erekciou vás môžu zbaviť aj kvalitné tabletky na erekciu. Vybrať si môžete z tabletiek, ktoré sa užívajú pred sexom na pevnú erekciu alebo tabletky na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia. Nezabúdajte ale, že ak chcete, aby sa vám zlepšila erekcia, potrebujete aj zmenu životného štýlu.

Zdroj obrázka:

Autor: Elnur / Shutterstock.com