Milovanie až do konca

Trúfate si na čosi také? Mnohé páry nechcú o tom ani počuť, ale nájdu sa aj tí, ktorí na takéto milovanie počas neplodných ženských dní nedajú dopustiť.

Odvaha je na mieste

Chce to síce odvahu, pretože ako sa hovorí – čert nikdy nespí, ale pokiaľ si dôverujete a máte dokonalý prehľad o ženskom cykle, naozaj sa niet čoho obávať. Niekomu to takto funguje aj niekoľko rokov bez „nehody“. Milovanie až do konca je jedinečné a špeciálne. Ukrýva v sebe obrovskú dávku vzrušenia, vzácnosti a pokory. Ako u nežných polovičiek, tak aj páni sú vďační za okamihy, kedy skratka nemusia „von“. Celý akt lásky sa tak stáva ucelený a zavŕšený.

Spojí vás to

Tieto momenty vás ešte viac spoja a naplnia dôverou i odovzdanosťou. Žena sa oddáva mužovi a muž dôveruje partnerke. Iste sa nájdu aj „potvorky“, ktoré si sem-tam povymýšľajú a zaklamú, že „Dnes môžeš“ a o pár mesiacov je už celá rodina na krstinách nového člena rodiny. Pokiaľ ide o úprimnú a ničím nezameniteľnú lásku, buďte voči sebe féroví a nerobte si podrazy.

Milovanie nech nie je o strachu, ale o naplnení ako telesnom, tak i duchovnom. Všade sa dočítať, že keď muž a žena splynú v jedno, je to ako zažívať raj tu na zemi.  Vraj nereálne? Ak ste nezažili, možno.

Neplodné dni – dá sa na ne spoľahnúť?

Pokiaľ máte pravidelnú menštruáciu a poznáte dokonale svoje telo a to, ako funguje, nie je problém takmer na sto percent odhadnúť neplodné dni. Sú to tie dni, kedy sa skratka nemá čo oplodniť, pretože vo vaječníku ešte len dozrieva nové vajíčko a to staré je už približne týždeň vyplavené von z tela. Maternica sa prekrvuje a citlivosť je naozaj výnimočná. Podmienky ako stvorené na perfektné milovanie so všetkým, čo k tomu patrí. Bude to doslova explozívne. Zrazu to budete chcieť zažívať znova a znova…

About