Modernizujte interiér moderným dreveným obkladom a podlahou

Modernizácia nehnuteľnosti je pre každú rodinu výnimočná udalosť. Razom sa interiér domácnosti zmení, no zmení sa k lepšiemu. Častokrát býva problémom pri modernizácii práve finančný rozpočet, ktorý máme k dispozícii. Napriek tomu, že všetko je drahšie ako pred pár rokmi, modernizácia je potrebná. Zo všetkých materiálov, ktoré máme k dispozícii, predstavuje najlepšiu investíciu práve drevo. Drevo je trváce, moderné a zároveň nadčasové. Niet divu, že rodiny, ktoré majú záujem modernizovať interiér domácnosti, siahajú po drevených obkladoch a podlahách.

Kvalitný tatranský profil (obklad)

Ak by ste mali záujem modernizovať interiér novým dreveným obkladom, mali by ste kupovať kvalitný tatranský profil. Tatranský profil, alebo ak chcete drevený tatranský obklad, vyniká svojou trvácnosťou. Jedná sa o kvalitný slovenský obklad vyrobený z najkvalitnejšieho dreva, ktorý je odolný voči slnku, vlhkosti a prachu. Je vhodný aj do interiéru, ale svoje využitie nájde aj v exteriéri. Najčastejšie sa tento obklad používa na stropy, steny a podkrovia, preto nech už chcete modernizovať akúkoľvek časť izieb, môžete použiť tatranský obklad. Je vytváraný systémom perodrážok, takže sa nemusíte báť, že by vám pokladanie tohto obkladu robilo problémy.

Dlážkovica

Aj keď máme v súčasnosti na výber množstvo lacnejších podláh, dlážkovica je tá pravá. Dlážkovica je kvalitná drevená podlaha, ktorú vám vyrobia v slovenských pílach z toho najkvalitnejšieho a najzdravšieho slovenského dreva. Síce si za ňu možno viac priplatíte, máte však istotu, že vám podlaha bude robiť radosť aj o tri desaťročia. Vôňa dreva a jednoduché pokladanie je to, čo z modernej dlážkovice robí jednotku medzi podlahami.

Je vyrábaná z kvalitného prírodného smreka, ktoré je najvhodnejšie na výrobu drevených podláh.

Ak máte v rodine alergikov alebo astmatikov, dlážkovica z kvalitného smrekového dreva je najvhodnejšia podlaha.