Najlepšie vianočné darčeky podľa znamenia zverokruhu

Tento rok sa už nemusíte trápiť premýšľaním o darčekoch – stačí, ak budete vyberať podľa znamenia zverokruhu svojich najdrahších. Každé znamenie je totiž špecifické svojimi vlastnosťami i túžbami.

Baran, býk, blíženci a rak

Barani sú vášnivé znamenia. Ženy a rovnako aj muži narodení v tomto znamení – majú radi extravaganciu a erotiku. Nebude preto vôbec náročné vymyslieť originálny darček pod stromček. Každá dáma sa poteší luxusnej spodnej bielizni alebo módnym kúskom, ktoré nemá každá žena. Môžu to byť napríklad drahé slnečné okuliare, klobúk, kabelka, ba dokonca aj „červená“ literatúra. Ak máte na to, darujte im dovolenku pri mori.

Muži barani si tiež potrpia na drahých a značkových veciach. Vsaďte to na hodinky alebo elektroniku a nič nepokazíte darčekmi v podobe zážitkov.

Býk miluje umenie a praktickosť. Ženy potešíte doplnkami do kuchyne a do domácnosti, ale nepokazíte nič ani so šperkami alebo knihami. Pánov poteší kvalitná kozmetika alebo permanentka na masáž. Vstupenka do divadla a na iné spoločenské akcie sú tiež skvelé nápady, ktoré ich potešia.

Keďže blíženci sú kreatívne, veselé a hravé duše, voľte darčeky, ktoré využijú počas svojho hobby. Ale aj drahé hodinky alebo poriadna elektronika neostanú bez úžasu z prekvapenia.

Pre rakov, ktorí sú rodinne založení sú ideálne darčeky šperky, doplnky pre zútulnenie domova alebo prírodná kozmetika. Pánom urobí radosť parfum, hudobné CD obľúbenej skupiny alebo masáž.

Lev, panna, váhy, škorpión

Pri znamení leva je to o niečo náročnejšie, pretože aj oni sú nároční. Vyberajte kvalitné, drahé, značkové a luxusné predmety. Hlavne nech to vyzerá draho a dobre.

Panny sú perfekcionisti a milujú poriadok a hygienu. Bude veľmi jednoduché vybrať vhodný darček. Môžete im darovať napríklad penu do kúpeľa, návštevu u kozmetičky, kvalitný vysávač, strojček na holenie, poriadny dáždnik, kožené rukavice alebo domáce zvieratko.

Váhy sú nerozhodné, ale umelecké. Poteší ich napríklad luxusná spodná bielizeň, kvalitný sušič na vlasy, obľúbená hudba alebo súprava riadov. Páni ocenia drahý alkohol, výbavu do auta alebo poháre na obľúbený destilát.

Škorpióni sú vášniví a dobrodružní. Vyberajte darčeky, ktoré ešte viac prispejú k ich zmyselnosti. Šperky, spodná bielizeň, literatúra, vonné masážne oleje a pod.

Strelec, kozorožec, vodnár, ryby

Strelci majú radi prírodu a cestovanie, a preto ich potešia najmä dovolenky, výlety a praktické darčeky na cesty.

Neuveriteľne praktické znamenie, akým sú kozorožci  si získate darčekovými poukážkami, peňaženkami, kabelkami, kravatami, hodinkami a inými praktickými a užitočnými predmetmi.

Vodnár je skôr technický typ, a preto sa inšpirujte nákupom elektroniky. Poteší ho aj kvalitná kozmetika či parfum.

Ryby sú nežné a citlivé. Výborné darčeky sú pre ne napríklad saténové pyžamko, romantická literatúra alebo prsteň. Páni ocenia drahé deky alebo módne plavky a ostatné pomôcky a doplnky k vode.

About