Návrat k ženskosti – brušný tanec

Čo si predstavujete pod pojmom „brušný tanec“? každý človek si predstaví niečo iné. Niekto má pred očami zvodnú exotickú krásku s tmavými vlasmi a dokonalými krivkami, niekto iný v tom vidí nádych erotiky. Možno ste však netušili, koľko pozitív začnete vnímať, keď s týmto tancom začnete.

Prečo práve brušný tanec? V čom je výnimočný? 

Výnimočný je preto, lebo vďaka nemu pocítite v sebe príval energie a ženskej sily. Všetka tá paráda, ktorá sa ukrýva a drieme v duši každej z nás, sa pohybmi dostáva von na povrch. Estetika a neškatulkované tancovanie, ktoré je jedinečné a nesmierne vábne s nádychom erotiky – to sú brušné tance. Môžete ich tancovať hoci aj v bavlnenom pyžame, no aj tak budete sexi! Prečo?

Stane sa z vás Žena

Žijeme v uponáhľanej dobe, kedy sa zo žien stávajú iba stroje plniace si svoje nespočetné povinnosti. Nečudujme sa preto, že sa až príliš začíname podobať mužom. Niektoré sa s nimi dokonca porovnávame a zrovnávame. Sme síce rovnocenní, ale nie rovnakí. Žena je žena preto, lebo je jemná, nežná. Lebo rozdáva radosť, nádej a úsmev, kde panuje smútok a trápenie. Žena dáva život a vie si ho plnými dúškami užiť a vychutnať. Je vzor pre spoločnosť. Veľká učiteľka, Pani. Intuícia  ženy je jedinečná, špeciálna a nenapodobiteľná. Chvíle, ktoré si, milé dámy, venujete, nech smerujú na podporu vašej prirodzenosti. Buďte hrdé, že ste v tomto tele.

Schudnete, ale v prvom rade si posilníte svaly a chrbticu

Brušné tance vám dodajú pocit sebavedomia a je úplne jedno, koľko máte rokov a ako veľmi nadávate na svoju postavu. Tancovať tieto orientálne tance môže úplne každá a začať sa dá kedykoľvek. Akonáhle dostanete pohnútku spraviť niečo pre svoje zdravie a dobrý pocit, toto je tá správna cesta, ktorou sa vydať. Nesmeruje cez pot a ťažké podmienky. Brušné tance sú typické svojim zvláštnym temperamentom. Vedia vás poriadne roztancovať do rýchleho rytmu, ale aj príjemne zrelaxovať po náročnom dni.

Čo sa zmení?

Vaša chôdza, rovnováha a celkový dojem z vás sa úplne zmení. Budete pôsobiť sebavedome, vyrovnane, začnete chodiť vzpriamene a ladne. A práve toto si zaručene všimne nejedno oko. Svoje tajomstvo však nemusíte nikomu prezradiť. Brušné tance vás vnesú do sveta, kde vládne pokoj, ženský sexepíl, vášeň, neha a spokojnosť s vlastným bytím.

About