Nenechajte problémy s erekciou, nech vám pokazia váš vzťah!

V každom vzťahu sa občas objavia problémy. Dokonalý vzťah neexistuje a výmeny názorov a menšie nezhody sú súčasťou každého jedného zdravého vzťahu.

Mnohým párom ale znepríjemňuje partnerský vzťah práve zdravotný problém, ktorý sa týka predovšetkým muža. Výrazne však zasahuje do života oboch partnerov – muža a aj ženy.

Jedná sa o problémy s erekciou.

Nenechajte problémy s erekciou, nech vám pokazia váš vzťah!

Nevyhýbajte sa tomuto problému

Kým kedysi sa tento zdravotný problém pripisoval predovšetkým mužom v zrelšom veku, štyridsiatnikom, dnes trápi aj omnoho viac mladých mužov. Títo muži si však tento problém nepriznávajú a myslia si, že sa jedná o krátkodobé zlyhanie v milostnom živote. Problémy s erekciou majú dlhotrvajúci charakter a tak, ako aj ostatné zdravotné problémy, tak aj tieto je potrebné riešiť čím skôr.

Nevyhýbajte sa týmto problémom a ak erekcia nie je taká, aká by mala byť, ihneď kontaktujte lekára a hlavne priznajte si pred sebou a aj pred partnerkou, že tento problém sa týka aj vás.

Čo je príčina? Zistite ju!

Ak nechcete, aby tieto problémy pokazili váš vzťah, zistite, čo je príčinou týchto problémov. Keď nájdete príčinu, po jej odstránení pocítite zlepšenie erekcie takmer okamžite. Problémom býva predovšetkým nezdravý životný štýl, stres, prepracovanosť, málo spánku, nedostatok pohybu a málo vitamínov. Niekedy môžu narobiť problémy aj lieky, ktoré užívate. Treba si to u lekára overiť, či práve tie lieky, ktoré užívate, nemajú vplyv na erekciu.

Nenechajte problémy s erekciou zničiť váš vzťah a riešte problémy s erekciou okamžite, keď sa objavia. Odhaľte príčinu a urobte všetko pre jej odstránenie. Nepríjemnosti s erekciou môžu výrazne ovplyvniť vzťah partnerky k vám, preto jej tieto problémy nezatajujte a zdôverte sa jej s nimi.

Zdroj obrázka:

Autor: diy13  / Shutterstock.com