Pripravte pánsky šatník na prechodné obdobie

Aj keď sa nám len prednedávnom začal posledný letný mesiac, viaceré známe eshopy a kamenné predajne módnych značiek začínajú ponúkať oblečenie na novú sezónu, na sezónu jeseň/zima.

Ani sa nenazdáme a za pár týždňov tu máme prechodné obdobie, kedy cez deň teplota môže poskočiť vyššie, avšak rána a večery budú veľmi chladné.

Pripravte preto svoj pánsky šatník na prechodné obdobie. Ktoré oblečenie počas tohto obdobia najviac vynosíte?

Pánske prechodné bundy

Nové pánske prechodné bundy sa vždy zídu. Príjemne zohrejú, ochránia pred silným vetrom a zároveň sú novým užitočným módnym kúskom v pánskom šatníku. Objednávajte si štýlové prechodné pánske bundy ideálne v neutrálnych farbách. Ľahko sa kombinujú so všetkými farbami, aj tými výraznejšími. Zapínanie na zips a ochrana krku by mali byť súčasťou vašej novej prechodnej bundy.

Pánske bavlnené tričká s dlhými rukávmi

Ideálnym kúskom pod prechodnú bundu budú bavlnené tričká s dlhými rukávmi. Jednofarebné, ale aj s nápismi – je jedno, aké pánske tričká si vyberiete. Dôležité je, aby boli z príjemnej 100% bavlny, ktorá má dlhú životnosť. Sú príjemné aj na citlivú pánsku pokožku, pokožku trpiacu ekzémami, preto ak máte kožné problémy, 100% bavlny sa báť nemusíte.

Ak chcete svoj pánsky šatník pripraviť na prechodné obdobie, z vrchných políc šatníkovej skrine si dajte dole pánske bavlnené tričká s dlhými rukávmi.

Opäť odporúčame uprednostňovať neutrálne farby – sivú, béžovú, čiernu, hnedú. Ak chcete farebnejšie tričká, uprednostňujte kráľovskú modrú, tmavomodrú, kaki zelenú, či bordovú.

K pánskym bavlneným tričkám už len doladíte moderné pánske rifle a máte pohodlný outfit na začiatok jesene.

Okrem pánskych prechodných búnd a pánskych bavlnených tričiek s dlhými rukávmi najviac vynosíte aj podšité pánske mikiny s kapucňou, športové flísové mikiny, či hrubé tepláky z kvalitnej teplákoviny.

Zdroj obrázka:

Autor: Body Stock  / Shutterstock.com