Problémy s erekciou môžu ohroziť partnerský vzťah

Stereotyp vo vzťahu je veľmi nepríjemný a dokáže vážne naštrbiť aj ten najstabilnejší pár. Obavy zo stereotypu medzi partnermi majú nielen ženy, ale častokrát aj muži. Veľkým problémom vo vzťahu ale nie je len stereotyp, ale problémy s erekciou. Mnohí muži sa trápia práve s týmto problémom, ktorý ich obmedzuje a aj výrazne znervózňuje.

Zmena životného štýlu

V prvom rade je potrebné zmeniť životný štýl. Pretrvávajúce problémy s erekciou neustúpia, ak neurobíte niečo pre svoje zdravie a nezameriate sa na zmenu životného štýlu. Nevhodné stravovanie, fajčenie, alkohol sú hlavnými príčinami problémov s erekciou. Zmena životného štýlu vám pomôže bojovať s týmito problémami.

Vek nad 40 – riziková skupina

V mladom veku majú muži problém predovšetkým s predčasnou ejakuláciou. Po štyridsiatke zase majú problém s udržaním erekcie. Odborne sa tento problém nazýva erektilná dysfunkcia. Erektilná dysfunkcia môže narušiť harmonické fungovanie páru. Sex je pre partnerský život veľmi dôležitý a ak robí problémy erektilná dysfunkcia, problémy so sexom začínajú narastať.

Vek nad 40 je rizikový a viacerí muži, ktorí sú v tomto veku, majú problém udržať erekciu.

Ak nechcete, aby problémy s erekciou ohrozovali váš partnerský vzťah, zmeňte svoj životný štýl. Zabudnite na alkohol, fast foodové jedlá, ale aj na nedostatok spánku. Ak sa zameriate na úpravu životného štýlu, problémy s erekciou zmiznú a všetko sa tak vráti do normálu.

Urobte všetko pre svoje zdravie, skúste vyhýbať stresu a začnite viac športovať. Šport, hobby, ale aj zdravá strava výrazne ovplyvňujú kvalitu erekcie, a to nezávisle od veku. Viacerí muži sa dnes s týmito problémami pasujú. Nepatrite medzi nich a urobte všetko preto, aby sa vás problémy s erekciou netýkali. Veď predsa zdravie je to najdôležitejšie!

Zdroj obrázka:

Autor: Herrndorff image / Shutterstock.com