Reklamné predmety, ktoré zákazníci ocenia

Každá firma chce svojim stálym klientom darovať reklamné predmety, ktoré budú využiteľné a ktoré ich zároveň potešia. Ak uvažujete nad tým, aké reklamné predmety vyrobiť pre stálych klientov, máme pre vás tipy na zaujímavé a pritom praktické reklamné predmety.

Hrnčeky s firemnou potlačou

Ak chcete reklamný predmet, ktorý zákazník, odberateľ reálne využije, odporúčame vám dať si vyrobiť hrnčeky s firemnou potlačou. Keď si dáte na jednofarebné, ideálne biele hrnčeky, vyrobiť firemnú potlač, v tomto prípade logo firmy, vytvoríte tak dobrý reklamný predmet, ktorý bude aj reálne využiteľný. Hrnčeky využijú nielen odberateľské firmy, ale aj obyčajní ľudia. Takýto reklamný predmet, ktorý bude pravidelne využívaný, bude viditeľný a zákazníci budú hneď vedieť, odkiaľ hrnček pochádza.

Reklamnými hrnčekmi potešíte aj firmy, ktoré u vás nakupujú. Môžete ich darovať ako pozornosť za prejavenú dôveru v závere roka, alebo ich môžete darovať za objednávky nad určitú sumu. Pekná potlač hrnčekov sa dá ale vyrobiť aj vo firme. Stačí, ak si kúpite kvalitný termolis na hrnčeky.

Tričká s logom firmy

Ďalší praktický a využiteľný reklamný predmet. Ak kúpite viaceré rozmery tričiek (ideálne krátkych), odporúčame vám s pomocou výkonnej tlačiarne na tričká potlačiť tričká firemným logom. Tričká síce zákazníci nebudú využívať do práce, ale budú nositeľné v domácom prostredí. Tričko z kvalitnej bavlny vždy poteší a ak ho zákazníci dostanú od firmy, u ktorej radi nakupujú, poteší o to viac.

Hrnčeky a tričká sú najpoužívanejšími reklamnými predmetmi. Ak ale chcete zainvestovať viac peňazí do reklamných predmetov, odporúčame tieto reklamné predmety – Power banky, USB kľúče, či kožené puzdrá s logom firmy.

Vyberte si reklamné predmety a nezabúdajte, dajte si záležať na kvalitnej potlači, čiže dobrom vyobrazení loga firmy. Bez neho by totiž reklamný predmet nebol reklamným predmetom.

Zdroj obrázka:

Autor:nd3000  / Shutterstock.com