S 3D tapetou u vás doma vytvoríte nenapodobiteľnú atmosféru

3d-tapety

Na chvíľu sa zastavte, zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si príjemnú atmosféru vášho domova, ktorý sa behom pár minút môže premeniť na malú súkromnú svätyňu, chrám pohody a oddychu. Môžu vám k tomu dopomôcť napríklad úžasné a super moderné 3D tapety, ktoré zaručene chytia za srdce každého.

Originál nad originálmi

Väčšina domácností sa už môže pochváliť originálnymi stenami, ktoré pomocou tapiet s rôznymi vzormi i farbami čo-to napovedia o vkuse rodiny. Solídne farby a vzory nikoho neurazia, avšak ani neohúria. Veselé a odvážne tapety poukážu na hravosť i fantáziu majiteľov. Keď však túžite po naozajstnej, dych vyrážajúcej tapete – skúste to napríklad s 3D tapetou. Vaše priateľky priam  „roztrhne“ od závisti!

Prečo je 3D tapeta iná?

3D tapeta je jednoducho skvost. Kvalitné materiály, z ktorých sa vyrába, jej zaručujú len tie najlepšie vlastnosti a dlhú životnosť. „Čarovať“ sa s nimi dá úplne všade. V kúpeľni, v kuchyni, samolepiace sa môžu použiť na rôzne dvierka či skrinky a samozrejme – na stene. Pokiaľ máte pocit, že vášmu priestoru čosi chýba, jednoznačne to bude „duša“ v podobe 3D tapety. Z nenápadného miesta sa tak v podstatne krátkom čase stane oporný bod vašej domácnosti, kam váš zrak zablúdi zakaždým, keď prejdete okolo. Také jednoduché! Stačí už len odhodlanie – zvoliť si tú správnu pre vás.

Opticky vytvára priestor za stenou

Zahoďte všetky zábrany a vstúpte do sveta fantázie a inej dimenzie! Je úplne jedno, či máte izbu veľkú ako letisko, alebo iba malý „kumbálik“, 3D tapeta je vhodná všade a urobí všetku prácu za vás. Opticky zväčší požadovanú časť príbytku, rýchlo, jednoducho a dlhodobo. Pokiaľ dostanete náladu na iný vzor či farby, veľmi jednoducho tapetu odstránite bez toho, aby sa vaša stena či čokoľvek iné poškodilo. Ste doma a doma je všetko dovolené. Najmä experimenty, ktoré vytvoria príjemnú atmosféru, pocit originality, harmónie, vášne, moderného štýlu či abstrakcie. Koniec koncov – veď aj tento svet je jeden veľký „Matrix“. 🙂

About