Staňte sa preňho neodolateľná

Viete, čo muži najviac milujú? Keď im z ničoho nič do rozhovoru zakomponujete nejakú pikantnú vetu a potom sa tvárite, že nič. Poznáte to? Napríklad, keď spolu nakupujete a pri pokladni mu pošepkáte do uška, že po príchode domov si musíte prezliecť spodné prádlo. Vtedy ide väčšina chlapov do kolien!

Nežné trápenie

Alebo týranie? Ale jedine v dobrom slova zmysle. Takéto slovné „doťahovačky“ na verejných priestranstvách sú naozaj vzrušujúcim spestrením každého vzťahu. Je jedno, či ste spolu iba pár týždňov alebo ste dlhoroční manželia. Vášeň a iskra je to, čo vás dokáže spolu udržať a zviazať silným putom. Je to čosi, čo je len vaše a čo vám nikto nevezme. Podľahnite svojim kúzlam a nechajte sa sladko „týrať“. Kým prídete domov, poriadne vo vás tá túžba vygraduje a spolu s ňou aj všetky momenty, ktoré nastanú.

Vždy čisté a svieže

Ak si myslíte, že páni nedajú dopustiť na ťažké vône značkových parfumov a na vaše dlhé gélové nechty či výrazný mejkap, mýlite sa. Muži zbožňujú prirodzenosť, ale vy viete, že sa to dá spraviť aj rafinovane. Tzv. nahé líčenie, kedy prekryjete iba prípadné nedostatky a zvýrazníte to, čo je na vás pekné a prirodzene upravené zdravé nechty – to je to, od čoho neodklonia svoj zrak. Vôňa vašich čerstvo umytých vlasov je pre nich ako afrodiziakum. V spojení s jemným telovým krémom, ktorý neodmysliteľne patrí k hladkej pokožke a najmä v lete, keď  sa do pozornosti odhaľuje ešte viac, rozdráždite všetky jeho zmysly.

Buďte vtipná a šarmantná

Verte – neverte, môžete byť vtipná a pôvabná zároveň. Reč je samozrejme o milých fórikoch a nie o oplzlých vtipoch, ktoré dámam do úst nepatria. Duchaplné rozhovory popretkávané smiechom, uznaním, pozorným vypočutím a úprimným záujmom o toho druhého, je hlavným kľúčom, aby sa vo vašej spoločnosti vždy cítil dobre. Vyhrávate, ak mu viete byť milenkou, kamarátkou a matkou súčasne. Verte, že sa vás tak skoro nepustí.

About