Tantra masáž nielen pre mužov

tantra-masaz

Ak ste si doteraz mysleli, že tantra masáž je iba pre mužské pohlavie – vyvedieme vás z omylu. Do sveta vôní a maximálneho uvoľnenia môže vstúpiť každý, bez ohľadu na to, či má na nohách botasky alebo vysoké podpätky. Nechajte sa zlákať a doprajte si nezabudnuteľný zážitok.

Zahoďte predsudky

Znie vám slovo tantra akosi skazene? A prečo? Iste ste započuli, o čo v tantra masáži ide. Skúseným odborníkom ide v prvom rade o to, dostať vás do harmónie tela a duše. Isteže so všetkým, čo k tomu patrí, ale to si viete vopred dohodnúť. Prečo si však odoprieť niečo, čo je telu prirodzené a čo nám robí zimomriavky?

Nájdite v sebe rovnováhu, ktorú potrebujete na spĺňanie všetkých dôležitých úloh, ktoré vás denne čakajú. Nežijeme preto, aby sme sa jednostaj za niečím naháňali. Občas si treba povedať – spomaľ, človeče, predsa máš len jeden život a tak si ho užívaj podľa predstáv. Nemusíš mať všetko. Maj však svoje predstavy, názory a tie sa uč obhájiť. Ak si teda myslíš, že tantra masáž ťa robí šťastným – neváhaj a zazvoň pri dverách. Čaká ťa prekvapenie.

Ako to prebieha?

Pri tantrickej masáži sa pracuje s energiami, avšak nehľadajte za tým nič iné ako tie vaše – telesné a duševné. Nie je nič lepšie, ako s dôverou prenechať svoje obnažené telo osobe, ktorá vás odhadne už na prvý pohľad. Skúsený masér presne vie, čo má s vami urobiť. Opojení vábivou vôňou masážnych olejov a rôznych vonných tyčiniek sa pomaly, ale isto začnete ponárať do sveta vašich najhlbších túžob, ktoré pramenia z vášho vnútra. V tantra masáži ide práve o sebapoznávanie. Pracuje nielen masér, ale v prvom rade vy sami. Pýtate sa – ako?

V prvom rade sa dokonale uvoľníte, prestanete myslieť na okolitý svet a maximálnou možnou mierou si užijete prítomný okamih. Budete cítiť doslova prúdy energie, ktoré vo vás budú vibrovať priložením masérových rúk. V tom okamihu sa vás zmocní pocit, že sa dokážete konečne zhlboka nadýchnuť, stlačíte gombíček „delete“ na všetky svoje starosti a uvedomíte si, že sa nesmierne milujete. Naplnia vás pocity šťastia, eufórie, uvoľnenia. Telo sa zregeneruje a duch dostane „novú šancu“.

Zlatý klinec – orgazmus? Nech sa páči… 🙂

About