Tipy na originálne darčeky pre vašich obchodných partnerov

Obdobie Vianoc je okrem iného tradične spájané aj s obdarúvaním blízkych. Veľa ľudí však v decembri očakáva aj obdarovanie zo strany zamestnávateľa v podobe vianočných odmien. Pre množstvo firiem však nie sú Vianoce len o obdarúvaní svojich zamestnancov, ale aj o pozornostiach pre verných obchodných partnerov.

Nenechajte sa strhnúť záplavou pier a kalendárov a vymyslite niečo praktické

Ono síce nie je nič zlé na pere, kalendári alebo diári, ale pokiaľ to dostanete raz. Ak vám však vždy pred Vianocami doma pribúdajú tieto veci raketovým tempom, určite si rýchlo uvedomíte, že toto nie je najlepší spôsob, ako potešiť tých, vďaka ktorým vaša firma počas roka rástla.

Obchodní zástupcovia alebo priamo majitelia firiem sa tak navštevujú a odnášajú si z návštev rôzne viac, či menej užitočné reklamné predmety. I keď treba podotknúť, že s tou užitočnosťou to je vo väčšine prípadov neslávne.

Ak chcete byť originálny a docieliť, aby si aspoň od vás ľudia odnášali užitočné prezenty, skúste dať vyrobiť napríklad praktické vaky na chrbát s potlačou vašej firmy. Tie sú vhodné hlavne ak má obchodný partner, ktorého chcete obdarovať, deti. Práve medzi deťmi sú takéto vaky veľmi populárne a tak svoje využitie určite nájdu.

Praktickosť aj ekológia v jednom

V prípade, že predsa len chcete niečo viac mierené priamo na obdarovanú osobu, podobným darčekom ako vaky môžu byť kvalitné plátené tašky s potlačou. Tie jednak môžu poslúžiť ako skvelý obal pre ďalšie darčeky, ale potešia aj samé o sebe.

Sú totižto nielen praktické, ale aj ekologické a tým pádom sú ideálnou náhradou igelitových tašiek pre pravidelné nákupy. Okrem toho, že starostlivosť o životné prostredie je dôležitá aj bez toho, aby ste z nej niečo mali, môže takýto darček poslúžiť práve aj na ukázanie toho, že vám ekológia nie je ukradnutá. A tým si v súčastnosti rozhodne zlepšíte imidž.

Zdroj obrázka:

Autor: SeventyFour / Shutterstock.com