Toto sú vlastnosti silnej ženy. Možno sa v nich spoznáte

sebavedoma-zena

Veľa žien si nedokáže nájsť svojho životného partnera hlavne preto, že sa ich muži boja. Obdivujú ich pre ich sebavedomie a celkové vyžarovanie. Iba silný a vedomý muž je schopný držať krok s rovnako silnou ženou. Je to výzva, na konci ktorej môže vzniknúť vzťah na celý život.

Je ako femme fatale

Silná žena je osudová. Kde sa zjaví, tam sa jej dostáva obdiv a uznanie. Už na prvý pohľad je jasné, že si verí. Nie je to znakom namyslenosti a pýchy. Silná žena sa skratka má rada. Tak naozaj. Vie, aké sú jej prednosti a snaží sa ich naplno využívať a uplatňovať v každej sfére. Svoj talent dokáže zúročiť nie pre svoje sebecké pohnútky, ale pre dobro ostatných ľudí. Je pripravená čeliť veľkým výzvam. Slová ako „prekážky“ alebo „prehra“, nepozná. Vie, že za každým neúspechom ju čaká víťazstvo.

Je verná

Verná svojim pocitom, svojej intuícii, svojim pravidlám a zásadám. Nikdy vás nezradí. Vie, že čokoľvek urobí, sa jej mnohonásobne vráti aj s úrokmi. Svoje dni preto nepremárni klebetami a tiež sa neobklopuje bohatstvom. Materiálny svet sa jej síce dotýka, ale nenapĺňa ju. Je tu preto, aby vám pomohla, poradila, vypočula si vás a našla vždy správne riešenie. Má vás rada takých, akí ste a ak aj máte zlý deň, prijíma vás aj s tými chybami. Nehodnotí. Neodsudzuje. Užíva si každý prítomný okamih a teší sa z maličkostí bežných dní, na ktorých je postavený celý jej život. Práve v tom je tá sila.

Dopraje si

Ak vie, čo má rada a čo jej spraví radosť, tak si to bez výčitiek dopraje. Môže to byť sex, neškodný flirt, kúpa akejkoľvek veci alebo chvíle, kedy bude iba sama so sebou. Silná žena miluje úprimnosť, ale zato lži a faloš okamžite prekukne. Preto sú niektorí muži v rozpakoch a cítia sa nehodní byť v jej prítomnosti. Nie je chladná. Jej srdce je veľké, horúce a pripravené rozdávať lásku každému, koho má rada. Jediné, čo vyžaduje, je rešpekt, úcta, uznanie a úprimnosť.  Piliere, na ktorých má založený každý vzťah. Vďaka nej objavíte v sebe tie kladné stránky a ukáže vám, že máte v sebe výnimočné dary a schopnosti dokázať toho oveľa, oveľa viac.

Tak čo, patríte aj vy do skupiny silných žien? 🙂

About