Trendy dámske oblečenie, ktoré na jeseň vynosíte

Aj keď prvý jesenný deň už máme dávno za sebou, počasie v našich končinách pripomínalo na niektorých miestach ešte leto. S príchodom októbra sa nám ale viditeľne ochladilo a tie z vás, ktoré ste ešte nosievali letné kúsky aj v septembri, musíme vás sklamať, jeseň prichádza a s ňou prichádza aj odkladanie letných vecí do najvrchnejších častí šatníkovej skrine.

Aké trendy dámske oblečenie vynosíte však túto jeseň?

Dlhý vlnený kabát v ťavej a sivej farbe

Vlnené kabáty so zapínaním na gombíky sú vynikajúcim jesenným kúskom, ktoré ženy, ktoré majú rady módu, jednoducho milujú. Veď aby nie, príjemne zahrejú, sú trendy, neprefúkne vás v nich a vyzerajú luxusne. Dlhé vlnené kabáty však odporúčame v týchto dvoch farbách – v svetlej sivej a v ťavej (béžovej) farbe. Sú to ľahko kombinovateľné farby, ktoré skombinujete s akoukoľvek farbou svetrov, šiat, či dámskych blúzok.

Pod vlnené kabáty si pokojne môžete dať tenšiu blúzku, nohavice s elegantným dámskym opaskom a máte dokonalú kombináciu oblečenia do práce.

Pletené rolákové šaty

Viaceré ženy si myslia, že šaty sú oblečenie skôr na leto, no mýlia sa. Šaty sú univerzálnym oblečením, ktoré môžete nosiť v každom ročnom období. Aké šaty ale vynosíte najmä teraz na jeseň? Rozhodne to budú šaty s okrúhlym výstrihom z jemnej pleteniny, ale aj pletené jednofarebné rolákové šaty. V kombinácii s teplými pančuškami, vysokými čižmami a dámskym kabátom máte dokonalú kombináciu oblečenia na chladnejšie a daždivejšie jesenné dni.

K takémuto outfitu odporúčame zladiť kožené kabelky. Do práce odporúčame kabelky na rameno, podobné pánskym taškám na ramená.

Oversize svetre

Svetre sú vďačným oblečením či už na jeseň, alebo na zimu. Odporúčame vám nosiť oversize svetre, na ktoré keď si dáte elegantné jednofarebné dámske vesty, máte dostatočne teplý outfit aj na chladnú jeseň. Čo sa týka svetrov, tam vás farby nebudú obmedzovať. Môžete si vybrať ktorúkoľvek farbu. Na jeseň však odporúčame tieto farby – bordovú, hnedú, horčicovú, kaki zelenú, petrolejovú, kráľovskú modrú, ale aj sivú, či béžovú.