Včelia materská kašička: luxus pre vaše telo

Malý zázrak prírody. Dodnes je jej presné zloženie záhadou. Včelia materská kašička sa podáva v úľoch všetkým larvám včiel, ale iba kráľovná má nárok na dlhodobé využívanie. O tom, že má priaznivé účinky svedčí aj fakt, že žijú dvadsaťkrát dlhšie ako bežné včely.

Keď takto pôsobí na včely, ako vplýva na ľudí?

Výborná otázka! Odpoveď znie: je to takmer identické. Keďže obsahuje vysokú dávku bielkovín, aminokyselín a tiež zinok, kobalt a železo, stáva sa prírodným liekom, ktorý je doslova na všetko.

Napomáha pri problémoch s pleťou, stará sa o našu krásu a mladistvý vzhľad. V medicíne sa využíva pri ochoreniach kostnej drene, pri depresiách, strese, skleróze, zlepšuje plodnosť, napomáha pri liečbe rôznych poranení a bolestiach pohybového a svalového ústrojenstva. Stará sa o správnu kvalitu našich vlasov, o zdravé zuby a ďasná, o naše kosti, štítnu žľazu a používa sa aj pri liečbe civilizačných ochorení, kam patrí napr. cukrovka alebo srdcovocievne ochorenia.

Užíva sa vnútorne a aj vo forme mastí a krémov

Včelia materská kašička sa stará o našu imunitu a každý neduh s jej pomocou odíde z tela oveľa rýchlejšie. Užívanie je jednoduché a ľahko zapamätateľné. Jedna kapsula ráno a večer po dobu troch mesiacov a potom 30 dní pauza. Pozor by si mali dávať najmä tí z vás, ktorí trpia nízkym krvným tlakom, pretože produkt ho ešte viac znižuje. Prvé dni budete pociťovať mierne bolesti hlavy a závrate, ale je to len príznak toho, že sa vaše telo začalo liečiť a detoxikovať. Váš metabolizmus sa zrýchli a trávenie sa upraví.

Včelia materská kašička a vplyv na krásu

Obsiahnutá v krémoch sa stará o náš mladistvý vzhľad. Neutralizuje vrásky, zabraňuje ich vzniku. Pleť regeneruje, vyživuje, hydratuje, lieči. Trápi vás akné? Ekzémy? Trpíte zápalmi alebo inými nepríjemnosťami? Včelia materská kašička je pripravená dokázať vám, že prírodné včelie produkty sú to pravé pre vás. Ak ste už vyskúšali všetky drahé značkové krémy a výsledky neboli badateľné, tak dajte ešte možnosť práve prírode. Prekvapí vás, ako rýchlo uvidíte prvé zmeny. Krása je tam, kde je zdravie.

About