Vyskúšajte si najmodernejšie okná a dvere v showroome

schueco-showroom-bratislava

Veľké presklenie budovy zo strany Tomášikovej ulice 19 v Bratislave slúži ako výklad a láka návštevníkov nazrieť dovnútra. Bývalá posilňovňa sa zmenila na showroom unikátny v celom stredoeurópskom regióne. Čo v ňom uvidíte?

Okrem funkčných vzoriek okien, dverí, posuvných systémov a presklených fasád,  sú tu ukážky a profily ďalších produktov a možnosť absolvovať aj prehliadku s VR okuliarmi a ovládačmi. Vo virtuálnej realite sú ďalšie produkty, referenčné objekty, a to vrátane slovenských. Reálne vzorky uvidíte naživo v bielej „vloženej štruktúre“, ktorá je akoby dom v dome a symbolizuje interiér a exteriér. Showroom je vytvorený podľa návrhu ateliéru Kuklica x Smerek, ktorý spolupracovali s Jurajom Hubinským. Showroomom vás prevedie odborne vyškolený personál.

Už vstupné dvere do showroomu tvoria prvú funkčnú vzorku. Sú vybavené systémom DCS (Door Control System) s dotykovým displejom a so snímačom odtlačku prsta. Hneď za nimi sa nachádza bezrámový posuvný systém Schüco ASS 77.PD HI v rohovom prevedení s otvoreným rohom. Veľký presklený roh otvára automaticky elektrický pohon.

V blízkej klientskej zóne je dizajnové hliníkové okno Schüco AWS 75.SI+ s celopreskleným zábradlím. V druhej časti určenej pre rozhovory so zákazníkmi si môžete vyskúšať zdvojené okno Schüco AWS 120 CC.SI fixnú a otváravú časť s automaticky ovládanými žalúziami v medzipriestore medzi skladmi. Je tu tiež úplne nový modulárny zdvižno-posuvný systém posuvný systém Schüco ASE 80.HI.

Pri obrazovke a boxe s virtuálnou realitou prehliadku showroomu uzatvárajú dva inovatívne a špičkové produkty, ktoré je na Slovensku možné vidieť v takomto prevedení vôbec prvýkrát. Prvou novinkou je nový fasádny systém Schüco FWS 35 PD a druhou fasádny systém Schüco FWS 60 CV s pohľadovou šírkou len 60 mm rovnako pri pevných, ako aj otváravých častiach.

Dohodnite si prehliadku ešte dnes na webe schueco.sk.