Vyzerajte príťažlivo aj v letných horúčavách

Vysoké letné teploty nás tešia, no zároveň nás netešia mokré fľaky pod pazuchami, roztekajúci sa make-up a silný zápach potu. Každá žena chce počas leta vyzerať príťažlivo, pútať pohľady a preto si zo šatníka vyberá vyzývavé kúsky a preháňa to s líčením, pričom stačí sa zamerať na konkrétne detaily a bude vyzerať príťažlivo bez toho, aby ráno stála dlho pred zrkadlom.

Čo musíte urobiť pre to, aby ste vyzerali príťažlivo aj v letných horúčavách?

Zamerajte sa na vlasy

Ak chcete vyzerať príťažlivo aj v letných horúčavách, nechajte vyniknúť vaše vlasy. Vlasom nerobí dobre morská voda a chlórová voda na kúpalisku. Ak však chcete mať zdravé vlasy, odporúčame vám nechávať si ich voľne rozpustené a končeky mierne natočené. Veľmi dôležité je jesť potraviny, ktoré udržiavajú vlasy zdravé a silné a zastrihávať končeky, ktoré sú polámané, zničené.

V extrémnych horúčavách si vlasy vypínajte do copu, alebo si urobte strapatý drdol.

Jemný nude make-up

Ak nemusíte, nedávajte si žiaden make up. Ak ale nechcete byť nenamaľovaná, odporúčame vám skúsiť skôr jemný nude make-up. Zakryje nedokonalosti a vaša tvár bude vyzerať prirodzene. Zvýrazní jemné črty tváre a nebudete zmaľovaná ako kraslica.

V lete odporúčame používať tekuté matné, ale aj lesklé rúže. Tie podčiarknu ženskú krásu a zvýraznia vaše pery, ktoré by ste si v lete mali zvýrazňovať.

Uprednostňujte elegantné vzdušné oblečenie

Obtiahnuté strihy sú síce fajn, ale v letných horúčavách oceníte pohodlnosť. Odporúčame siahať skôr po elegantnom vzdušnom oblečení. Vyberajte vzdušné topy bez rukávov, ale aj s rukávmi a namiesto krátkych obtiahnutých nohavíc siahajte skôr po kulotkách. Ak sa snažíte o udržanie hmotnosti, toto oblečenie vám neuberie na kráse, práve naopak. Na chudých postavách vzdušné elegantné oblečenie krásne ukáže.

Uprednostňujte prírodné odtiene, ktoré zvýraznia opálenú pokožku.

Zdroj obrázka:

Autor: Claudia K  / Shutterstock.com