Jednoduchý dizajn moderne zariadených bytov

Každý z nás si svoje bývanie predstavuje v modernom štýle, s kvalitným nábytkom a s dekoráciami, ktoré budú do interiéru dokonale zapadať. Nie vždy ale natrafíme na niekoho, kto má rovnaký vkus, ktorý kombinuje také bytové doplnky k nábytku ako my.

Ak uvažujete o modernizácii svojho bytu, zamerajte sa na tieto detaily.

Ladenie podlahy s nábytkom

Začať by ste mali ladením podlahy s nábytkom. Ak by ste uprednostnili vysokokvalitnú vinylovú podlahu, ktorá je mimochodom vhodná aj na podlahové vykurovanie, musíte dávať pozor aj na výber nábytku. Vinylové podlahy vyzerajú na prvý pohľad ako drevené podlahy, čiže k takýmto podlahám sa odporúča ladiť kvalitný drevený masívny nábytok, alebo nábytok z drevotriesky so vzorom dreva. Vzor dreva navodzuje v interiéri pocit tepla, pohody a práve preto si ho zákazníci najviac vyberajú.

Vždy laďte podlahy s nábytkom. Nesmie byť rovnaké farebné prevedenie, ale zase nesmie byť ani príliš rozdielne. Dôležité je, aby podlaha a nábytok vynikli.

Minimalisticky zariadené izby

Žijeme neustále v strese a náš domov by mal byť zariadený tak, aby v ňom nebolo príliš veľa rušivých elementov. Ak túžite po jednoduchom dizajne a chcete mať moderný byt so všetkým potrebným, uprednostňujte minimalistický štýl. Zvoľte si solitéry miestnosti a doplňte ich potrebnými a zároveň nie príliš veľkými bytovými doplnkami.

V obývačkách býva solitérom sedacia súprava, v mnohých miestnostiach zase dominuje štýlová podlaha. Veľmi obľúbenými podlahami, ktoré neuniknú oku žiadnej návštevy, sú moderné parkety rybia kosť. Sú dizajnovo atraktívne, majú dlhú životnosť, zvládnu aj väčšiu záťaž a ponúkajú maximálny komfort užívania.

Neutrálne farby

Ak túžite po jednoduchom dizajne zariadených bytov, uprednostňujte neutrálne farby. Hnedé podlahy laďte s béžovým, bielym, alebo sivým nábytkom a doplnkami. Uprednostňujte neutrálne farby, poprípade prírodné farby.