Zostali ste doma? Trendy teplákové súpravy vám spríjemnia deň

Kvôli koronavírusu sme mnohí zostali doma. Či už s deťmi alebo na nútenej dovolenke, predsa treba uznať, že oddych padne vhod. Aby sme sa cítili čo najlepšie, práve teraz si doprajme zaslúžený komfort, nech sa to týka čohokoľvek.

Všade dobre, doma najpohodlnejšie

Všetci obľubujeme pohodlnú módu a na svoje staré zošúchané tepláky nedáme dopustiť. Kolená odstávajú a kde-tu na nás „poškuľuje“ nenápadná malá dierka. Fľaky z výborného obeda, ktoré sa roky nedajú vyprať sú stále tam a my si presne pamätáme, pri akej príležitosti vznikli. Veru, v týchto gatiach by sme azda ani smeti nešli vyniesť, ale doma si môžeme dovoliť všetko. Aj takýto úlet.

Z času na čas každému dobre padne, ak svoj domáci šatník trochu prevzdušní a dodá mu nový look. Isteže, nie vždy to finančná situácia dovoľuje, ale začať sa dá aj postupne. Vymeňte najprv drobnosti, akými sú napríklad ponožky, spodné prádlo a pokračujte vo veľkom – nákupom nových teplákových súprav. Tie sú totiž na domáce nosenie a chvíle voľna ako stvorené. Vždy je fajn mať aspoň tri teplákové súpravy, ktoré je možné navzájom kombinovať a dopĺňať.

Moderné a štýlové teplákové súpravy – aby ste sa doma cítili ako kráľovná

Neľutujte dať peniaze za odev, ktorý budete nosiť vo svojom vlastnom „kráľovstve“. Zvyčajne robia ľudia jednu a tú istú chybu. Na domáce nosenie používajú veci, ktoré považujú za vyradené a viac nenositeľné v spoločnosti. Keďže doma nás vidí iba rodina, odpustené sú dierky, fliačky aj natiahnuté textílie. Je to hlúposť, pretože aj doma by sme sa mali cítiť výnimočne a sebavedome. Rovnako ako dámy, tak aj páni. Doprajte si štýlové tričká s vtipnými nápismi, ale aj luxusné teplákové súpravy, s ktorými sa nebudete hanbiť ísť ani do mesta.

Naučme sa o seba starať, pretože jeden nikdy nevie, kto k nám neohlásene  zavíta na návštevu.

About