Aj muži si zaslúžia mať v šatníku kvalitné kúsky oblečenia

Móda je oblasť, o ktorú sa zaujímajú predovšetkým ženy. Aj muži sa chcú ale páčiť a pri výbere oblečenia sa neriadia väčšinou len aktuálnymi módnymi trendmi, ale predovšetkým pohodlím.

Aj muži si zaslúžia mať v šatníku kvalitné kúsky oblečenia! Ktoré kúsky by teda nemali chýbať v pánskych šatníkoch?

Pánske košele

Pánske košele sú elegantný kúsok, ktorý sa dnes dá nosiť už aj s menej formálnym oblečením. Pánske košele sa kombinujú s chinos nohavicami, pánskymi poltopánkami, či dokonca aj s pánskymi mokasínami. V pánskych šatníkoch by preto nemala chýbať klasická elegantná biela pánska košeľa, ale aj viacero farebnejších pánskych košieľ s krátkymi a dlhými rukávmi.

Odporúčame jemné vzory – pásiky, bodky.

Pánske mikiny

Okrem pánskych košieľ by v pánskych šatníkoch mali byť aj kvalitné pánske mikiny. Odporúčame neutrálne mikiny so zapísaním na zips a s kapucňami. Mladšie vekové kategórie ocenia ale praktické mikiny s prevliekaním cez hlavu.

Pánske mikiny sú univerzálny kúsok a dajú sa nosiť počas celého roka. V zime poslúžia ako stredná vrstva pod zimnú bundu, v lete vás zase zahrejú počas večerného posedenia na terase, či napríklad pri rannej ceste do práce. Zúžitkujú sa najmä sivé, čierne a tmavomodré mikiny.

Bavlnené tričká s krátkymi rukávmi

Bavlnené tričká s krátkymi rukávmi sú kvalitným kúskom. Nerozťahajú sa, sú na dotyk príjemné a dajú sa nosiť v chladnejšom, ale aj v teplom ročnom období.

Môžu byť vzorované, ale aj jednofarebné. Určite by ale v šatníku nemalo chýbať klasické biele, sivé, či čierne bavlnené tričko s krátkymi rukávmi.

Teplákové pánske kraťasy

Maximálne pohodlný kúsok na leto – aj takto by sme mohli charakterizovať teplákové pánske kraťasy. Odporúčame pozrieť tieto kraťasy v ponuke známych športových značiek. Tie predávajú aj takéto pohodlné voľnočasové kraťasy, ktoré využijete na domáce leňošenie, posedenie v kaviarni, ale aj na prechádzky s partnerkou a deťmi.

Zdroj obrázka:

Autor:  InnerVisionPRO / Shutterstock.com