Krásne ubytovanie na Liptove, kde sa budete radi vracať

ubytovanie-liptovska-mara

Rok sa nám pomaly blíži ku koncu a viacerí z vás už možno uvažujú nad tým, kde by strávili koniec roka a prvé dni toho nového. Po náročnom roku si predsa potrebujete oddýchnuť a načerpať nové sily ďaleko od všetkých tých povinností, či už v domácnosti, alebo v práci.

Máme pre vás jeden skvelý tip, kde by ste si mohli oddýchnuť so všetkými svojimi milovanými a kamarátmi.

Drevenice na prenájom

Ak vám hotelové izby nevyhovujú a chcete stráviť čas so svojimi príbuznými, potom by vám mohlo vyhovovať ubytovanie v krásnych chatách na Liptove. Tieto drevenice môžete získať na prenájom na dobu, akú budete potrebovať. Počet dreveníc je 10 a je len na vás, koľko si ich prenajmete.

Ak sa tam vyberiete v lete, oceníte blízkosť Liptovskej Mary, ktorá sa nachádza od týchto chát len pár stoviek metrov. Ak sa tam vyberiete cez zimné mesiace, oceníte blízkosť významného lyžiarskeho strediska Jasná, ktoré sa nachádza od týchto chát len dvadsať minút autom.

Prenajmite si ubytovanie v blízkosti Liptovskej Mary a užite si príjemné chvíle v spoločnosti svojich blízkych. Ak bývate v paneláku, krásne okolie dreveníc a blízkosť prírody vám poskytnú útočište a dokonale si v nich oddýchnete.

Relax pri kozube 

Najmä teraz v chladných zimných mesiacoch oceníte prítomnosť krbu v každej jednej drevenici. Očakávať môžete štandardne vybavenú kuchyňu spolu s veľkým jedálenským stolom, luxusnú kúpeľňu a vidiecky zariadené spálne s mäkučkými lôžkami.

Najviac ale oceníte chvíle strávené pri kozube. Budete sa cítiť ako v horskej chate obklopenej hustým lesom ďaleko od civilizácie. Kúsok odtiaľ máte možnosť si ísť zalyžovať do najznámejšieho lyžiarskeho strediska v Nízkych Tatrách.

Ak nie ste športovo nadaný, určite oceníte aj blízkosť aquaparku Tatralandia.

Milovníkom najkrajšieho kraju na Slovensku odporúčame ubytovanie v krásnych moderne zariadených dreveniciach v srdci Liptova – pri Liptovskej Mare.