Ktoré oblečenie by nemalo chýbať v dámskom šatníku?

Každá žena má v šatníku skvosty, na ktoré nedá dopustiť a nosí ich stále. Mnohé ale majú v šatníku oblečenie, ktoré roky nenosia a zbytočne im zaberá miesto. Takéto oblečenie je potrebné posunúť kamarátkam, predať cez internet, alebo darovať občianskym združeniam.

Ktoré oblečenie by ale nemalo chýbať v dámskom šatníku?

Fitness legíny

Fitness legíny by nemali chýbať v dámskom šatníku. Cvičenie patrí k aktivitám, ktorým sa ženy venujú a aby bolo cvičenie a posilňovanie jednoduchšie, je potrebné mať oblečené maximálne pohodlné nohavice/ legíny, ktoré vám zaistia komfort.

Maximálne pohodlné fitness legíny by mali byť z príjemného prispôsobivého materiálu, ktorý zvládne aj náročnejší tréning.

Značkové športové tričká

Okrem elegantnejších tričiek by v dámskom šatníku nemali chýbať ani značkové športové tričká. Tie jednoducho skombinujete trebárs aj so športovými, či fitness legínami, s teplákmi, ale aj s pohodlnými slim fit džínsami, či džínsovými kraťasmi.

Športové tričká môžete skombinovať aj s džínsovými mini sukňami. Táto kombinácia je obľúbenou letnou kombináciou.

Môžeme odporučiť modernú značku Superdry, ktorá ponúka na predaj oblečenie nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Je kvalitného, trváceho materiálu.

Čierne dámske sako

Dámsky šatník by nemal byť len z neutrálnych farieb, avšak jedno neutrálne oblečenie by v ňom zaručene nemalo chýbať. Máme na mysli elegantné čierne dámske sako. Skombinujete ho ku všetkým farbám a dá sa nosiť nielen k blúzkam, elegantným nohaviciam a sukniam, ale môžete si ho pekne zladiť aj s modrými slim fit džínsami a bavlneným topom s krátkym rukávom.

Dlhá tepláková vesta

Jeden z najuniverzálnejších dámskych kúskov, ktorý sa začína čoraz viac využívať. V dámskych šatníkoch by nemali chýbať ani dlhé dámske teplákové vesty. Môžete si ich kombinovať s body a džínsami. Skvele sa hodí aj v kombinácii s koženými bundami.

Zdroj obrázka:

Autor: Africa Studio  / Shutterstock.com