Máte pocit, že vás niekto uriekol?

Na to, aby človek uriekol druhú osobu, nemusí byť nikto čarodejník ani mág. Niekedy stačí nepríjemný pohľad ľudských očí. Môže za to neresť, ktorá je tu od pradávna. Nazýva sa závisť a všetci s ňou už máme nejakú skúsenosť.

Urieknutie nie je výmyslom bosoriek

Urieknuť druhého človeka môžem aj ja sám bez toho, aby som si to uvedomoval. Okrem osôb sa dá nešťastie privolať aj na zvieratá ba dokonca aj na predmety. Čudujete sa, ako je to vôbec možné? Ľudia, zvieratá, ale aj predmety okolo nás či naša príroda – to všetko pozostáva z energie. Aj preto sa hovorí, že sme energetické bytosti. Okrem mäsa a kostí je naša osobnosť tvorená našim duchom, dušou. Vzájomné prepojenie fyzického a mentálneho tela vytvára jeden celok a popri každodenných povinnostiach si ani neuvedomujeme, že sa čosi odohráva aj na podvedomej úrovni.

„Iné“ svety, v ktorých sa stále niečo deje

Takže platí, že všetko so všetkým súvisí a náhody určite neexistujú. Zdanlivo obyčajnou myšlienkou môžem spôsobiť nezdar svojmu susedovi alebo svojej priateľke a to iba preto, že jej v kútiku svojho srdca závidím. Môže to byť čokoľvek. Nová kabelka, šťastné manželstvo alebo dokonca tehotenstvo. Hoci sa navonok teším a prejavujem radosť, vlieva sa do mňa smútok a čosi vo mne kričí: „Aj ja chcem!“ . O pár minút či hodín sa začne táto osoba veľmi zle cítiť. Má nevoľnosti, hnačky, bolesti v oblasti krížov a migrény. Cíti sa zoslabnutá, bez energie a nič sa jej nedarí. Všetko jej začne padať z rúk a zmení sa na smoliara. Je urieknutá.

Proti urieknutiu zaberajú tieto rady

Noste na ruke červený náramok. Táto farba púta pozornosť, takže pohľady padnú najprv na ňu. Vyskúšať môžete aj éterické oleje na ochranu aury alebo soľ. Soľné mydlo, soľný kúpeľ či pokojne soľ v miske, ktorú je potrebné pravidelne meniť, pretože má schopnosť absorbovať negatívne energie. Výborné sú aj ochranné kamene -najlepšie čierne. Ak ste urieknutí a neviete si rady, môžete vyskúšať zápalkovú vodu – v pohári vody zahasíte postupne 9 zapálených zápaliek a následne si ňou opláchnete tvár a trochu si odpijete.

Trochu z iného súdku je rada, že ak ste urieknutí, pomôže aj použitá spodná bielizeň, s ktorou si pretriete tvár. U malých detí sa používa ocikaná plienka. Ochrannú funkciu majú aj bylinky alebo iné liečivé kamene.

About