Pánske kombinácie oblečenia, ktoré si počas zimy obľúbite

Onedlho sa nám začne prvý zimný mesiac a mnohí z vás už pomaly tomu prispôsobujete šatník. Aj keď počasie nás už núti vyťahovať teplejšie oblečenie, možno ešte dúfame, že sa počasie umúdri a nebudeme musieť nosiť teplé kúsky oblečenia.

Nielen ženy, ale aj muži teraz hľadajú v obchodoch kúsky, ktoré by mohli počas zimy naplno vynosiť. Viete ale aké pánske kombinácie oblečenia si počas zimy obľúbite?

Pánske zimné bundy, tepláky a mikiny s prevliekaním cez hlavu

Prvou obľúbenou kombináciou oblečenia budú pánske zimné bundy v kombinácii s teplákmi a mikinami, ktoré sa prevliekajú cez hlavu. Štýlové pánske zimné bundy by mali byť dostatočne hrubé, aby chránili pred silnými mrazmi. K pánskym zimným bundám dobre skombinujete teplé pánske tepláky v slim fit strihu, ktoré dostatočne chránia a zároveň sú trendy, že sa dajú nosiť aj mimo domova. Pod zimnú bundu by si muži mali dávať podšité pánske mikiny s prevliekaním cez hlavu. Odporúčame značkové pánske mikiny, ktoré sú nositeľné aj k nohaviciam.

Takýto outfit môžete zvoliť na prechádzky, na nákupy s partnerkou, ale aj na výlety počas zimy. Pohodlie je nadovšetko a tento outfit vám pohodlie rozhodne prinesie.

Rifle, pánske mikiny na zips a krátke bavlnené tričká

Ďalšou veľmi obľúbenou a vhodnou kombináciou pánskeho oblečenia je kombinácia riflí, pánskych mikín na zips a krátkych bavlnených tričiek. Je to kombinácia, ktorá sa dá tiež nosiť pod zimnú bundu a je maximálne pohodlná, či už v práci, na stretnutí s kamarátmi v obľúbenom bare, ale aj na rande. Jedná sa o pohodlný outfit vhodnejší aj na oficiálne príležitosti. V prípade pánskych mikín sa odporúča vyberať skôr neutrálne farby. Čo sa týka riflí, vyberajte pohodlné rifle v strihu, ktorý bude sedieť. Voľné strihy riflí nie sú obľúbené, preto skôr uprednostňujte obtiahnutý strih.

Zdroj obrázka:

Autor: Dean Drobot / Shutterstock.com