Príďte si oddýchnuť do Podbanského

hotel-permont

Naša krajina ponúka viacero krásnych miest, na ktorých si naše telo a myseľ dokážu perfektne oddýchnuť. Väčšina z nás si však pod pojmom oddych predstavuje relax v hoteli obklopenom krásnou prírodou s možnosťou viacerých oudoorových aktivít.

Jedným z takýchto miest je aj osada Podbanské, ktorého časť spadá pod obec Pribylina a časť spadá pod mesto Vysoké Tatry. Založená bola až v roku 1871.

Hotel, ktorý ponúka aj krásny wellness

Priamo v osade Podbanské nájdete viacero pekných chatiek na prenájom, no najviac vás určite zaujmú dva hotely nachádzajúce sa priamo pri lyžiarskom vleku. Hotel Pieris a Hotel Permon ponúkajú luxusné ubytovanie, nadštandardné služby a predovšetkým skvelý gastronomický zážitok. Sú vsadené do krásnej prírody a výhľady na tatranský Kriváň si vás okamžite získajú. Prechádzky do Tichej doliny a blízkosť lyžiarskeho strediska oceníte ešte teraz v závere zimnej sezóny. Grand hotel Permon však ponúka už teraz lacnejšie wellness pobyty v Tatrách, preto využite možnosť a zajednajte si wellness pobyt priamo v tomto hoteli.

Jeden z najlepších kongres hotelov

Grand hotel Permon ponúka podnikateľom moderne vybavené konferenčné sály na organizáciu vlastných kongresov. Permon sa môže popýšiť titulom najmodernejšieho kongres hotela vo Vysokých Tatrách. Očakávajte príjemné prostredie, kvalitnú techniku a moderné vybavenie kongresových sál.

Aktivity v okolí

V zime oceníte možnosť zalyžovať si v lyžiarskom stredisku SKI Podbanské, ktoré sa nachádza len pár metrov od hotelov Pieris a Permon. Nájdete tam aj tri najmodernejšie vleky, takže zážitok z lyžovačky umocní práve moderne vybavené lyžiarske stredisko a svahy. Tým, ktorí milujú adrenalín, odporúčame vyskúšať rafting na rieke Belá. Splav začína práve v Podbanskom, čo môžete využiť.

Odporúčame vám ešte navštíviť Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, návštevu Tichej doliny, návštevu Kôprovej doliny a prechádzku ku Kmeťovmu vodopádu.