Skrášlite si svoj domov travertínom

Luxusný vzhľad interiérových priestorov púta pozornosť každej návštevy. Trendy sa však menia a kým tento rok môže byť niečo trendy, o pár rokov to už tak nemusí byť.

Ak si chcete váš domov skrášliť, skúste to travertínom.

Prírodný kameň, ktorý zaujme na prvý pohľad

Travertín je prírodný nadčasový kameň, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad, preto je v moderných domácnostiach veľmi obľúbený. Využíva sa najčastejšie na výrobu obkladu stien a na výrobu kvalitnej dlažby. Prírodný kameň je nielen dizajnovo nadčasový, ale aj trváci, čo rozhodne oceníte, ak si chcete domov skrášliť niečím kvalitným. Luxusný travertín je produktom prírody, preto je každý obklad, či dlažba originál, ktorý nikde inde nenájdete.

Pri travertíne oceníte aj jeho dlhú životnosť, ktorou sa mnoho iných materiálov nemôže pochváliť.

Nevyžaduje si žiadnu komplikovanú údržbu a je označovaný za protišmykový a mrazuvzdorný materiál.

Interiérová dlažba

Ak si chcete svoj domov skrášliť travertínom, odporúčame interiérovú dlažbu. Dlažba z kvalitného travertínu do interiérových priestorov bude príjemným oživením modernej domácnosti. Okrem toho, že sa jedná o dlažbu z kvalitného prírodného kameňa a má nadčasový dizajn, môžete počítať s tým, že nebude vsakovať tekutiny, bude mať vynikajúce fyzikálne vlastnosti a podlaha z tohto materiálu bude vhodná na kombináciu s podlahovým kúrením.

Moderný interiér by bez dominantných prvkom nemohol byť moderným interiérom. Skrášlite si váš domov travertínom v podobe krásneho obkladu stien a krásnej dlažby. Nadčasovosť, jednoduchosť, štýlovosť, dlhá životnosť a predovšetkým exkluzívnosť robia z tohto prírodného kameňa dominantný materiál moderných interiérových priestorov.

Máte možnosť prispôsobiť si opracovanie tohto materiálu svojim požiadavkám a vďaka tomu bude prírodný kameň vo vašej domácnosti iný ako nájdete v iných domácnostiach.

Zdroj obrázka:

Autor:  Photographee.eu / Shutterstock.com