Spoznajte stredisko Jasná a doprajte si ten pravý oddych v slovenských horách

Hory sú pre nás v tejto ťažkej situácii balzamom na dušu. Pomáhajú nám zabudnúť na všetko zlé a poskytnú nám dokonalé miesto na oddych.

Ak si chcete vychutnať ten pravý oddych v slovenských horách, spoznajte stredisko Jasná.

Známe lyžiarske stredisko

V zime je Jasná vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Nachádza sa v samom závere krásnej Demänovskej doliny, ktorá sa nachádza v Nízkych Tatrách a môžete sa do nej dostať od Liptova. Známe lyžiarske stredisko túto sezónu síce nepraská vo švíkoch ako pominulé roky, ľudia z okolia si sem chodia užívať zimné radovánky, aj keď vleky nefungujú kvôli pretrvávajúcej pandémii koronavírusu.

Ak budete zháňať ubytovanie v Jasnej, určite odporúčame pozrieť si hotely, ktoré sú postavené v modernom, ideálne v horskom štýle. Tie vám poskytnú ten pravý oddych v slovenskej prírode, v slovenských horách. Niet nad to, keď si v izbe, v ktorej dominuje drevo, vyjdete na balkón a vychutnáte si pohľad na krásny les.

Súkromie v apartmánoch

Ak ste viacčlenná rodina a vyžadujete súkromie pre seba a svoju rodinu, v tom prípade oceníte bohatú ponuku apartmánov Jasná. Apartmány Jasná ponúka v rôznych cenových kategóriách. Jedná sa zväčša o apartmány pre rodiny, ktoré majú všetko potrebné vybavenie, vrátane kuchyne, obývačky, či priestrannejšej kúpeľne. Súkromie v apartmánoch nijako nenahradíte a preto ak sa chcete vyhnúť preplneným hotelom, uprednostňujte moderné apartmány v tomto stredisku.

Okrem prechádzok a vysokohorskej turistiky si môžete v tomto stredisku užiť aj gastronómiu, či kúpanie v hotelových bazénoch. Väčšina hotelov ponúka wellness a bazény, kde si budú môcť klienti dokonale oddýchnuť, trebárs po turistike, či inej športovej aktivite.

Odporúčame navštíviť Kamennú chatu pod Chopkom, Vrbické pleso a z turistiky odporúčame turistiku na najvyšší vrchol Nízkych Tatier – na Ďumbier.

Zdroj obrázka:

Autor: Datamatrix  / Shutterstock.com