Sú wellness a hory vaše dve najväčšie vášne? Čo takto ich spojiť?

Pod pojmom „wellness pobyt“ si väčšina zrejme predstaví ubytovanie niekde v nejakom kúpeľnom mestečku. Ak by ste si radi vychutnali relax tohto typu, ale zároveň by ste chceli iný typ lokality, kúpele nie sú vašou jedinou možnosťou.

Sauna, či masáž, všetko v úzkom kontakte s prírodou

Wellness si môžete vychutnať napríklad aj v obklopení prírody a hôr. Len si predstavte tú romantiku, ktorú musia zažívať páry, ktoré absolvujú takéto skvelé wellness pobyty pre dvoch. Wellness v takomto prostredí je rozhodne unikátnym zážitkom.

Môžete zrelaxovať vo fínskej, či bio saune, užiť si romantický večer v horúcej exteriérovej kadi, či len tak sa uvoľniť v oddychovej miestnosti. Popritom všetkom si vychutnáte krásne výhľady na okolité hory. V takomto tesnom kontakte s prírodou môžete absolvovať aj uvoľňujúce masáže, či liečivé zábaly, ktoré naplno zregenerujú vaše telo aj myseľ.

Po turistike skvelá regenerácia a ako vrchol večera skvelé jedlo

Ak vás takáto predstava láka, pri hľadaní destinácie pre váš najbližší wellness pobyt hľadajte horský hotel, ktorý vám toto všetko ponúkne. Takýto jedinečný wellness tak bude skvelým spôsobom ako zregenerovať po náročnej turistike, počas ktorej ste zdolali niektorý z vysokých vrcholov, ktorý sa vám odmenil nezabudnuteľným výhľadom na široké okolie.

No povedzte, nie je to dokonalé? Že nie? Vlastne máte pravdu, ešte by to chcelo chutnú a bohatú večeru. Žiadny problém! A je jedno, či máte chuť na tradičné slovenské jedlá alebo špeciality zo svetovej kuchyne. Alebo máte radšej chuť na niečo grilované spolu s romantikou pri praskajúcom ohni? Nech sú vaše gurmánske chúťky akékoľvek, zaručene budú naplnené.

Obávate sa, že turisticky vyhľadávaná lokalita nebude to pravé pre váš romantický pobyt vo dvojici? Takéto obavy môžete zahodiť, dostatok súkromia a relaxu len pre vás dvoch tu zaručene nájdete.

Zdroj obrázka:

Autor: Wilier / Shutterstock.com