Tipy na dámske kancelárske outfity na sezónu jeseň/zima

Práca v kancelárii je pre mnohé ženy najideálnejšia práca. Majú stabilnú pracovnú dobu, nemusia pracovať v noci a zároveň sa stíhajú venovať starostlivosti o rodinu a domácnosť.

Ak pracujete v kancelárii, častokrát premýšľate, čo si do práce obliecť, aby ste vyzerali reprezentatívne, ale zároveň sa cítili maximálne pohodlne.

Aké dámske kancelárske oufity cez sezónu jeseň/zima najviac vynosíte?

Teplé púzdrové sukne, tenké roláky z pleteniny a pančuchy

Veľmi obľúbený a zároveň elegantný kancelársky outfit je kombinácia teplej púzdrovej sukne, tenkého roláka z pleteniny a pančúch. Teplé púzdrové sukne aj napriek tomu, že sú užšie ako voľné sukne, zaručujú maximálne komfort pri sedení na kancelárskej stoličke. Môžete si vybrať dlhšie púzdrové sukne, ktoré zakryjú to čo majú a nebude vám v nich vonku zima.

Pod sukne si dávajte hrubé pančuchy, ideálne vzorované dámske pančuchy, ktoré skombinujete s jednofarebnými sukňami, či jednofarebnými rolákmi.

Ak si ale vyberiete vzorované púzdrové sukne, odporúčame skôr vyberať jednofarebné pančuchy.

Nepohrdnite týmito farbami pri tomto outfite – sivou, čiernou, bordovou, kaki zelenou, tmavomodrou, či horčicovou farbou. K takémuto outfitu môžete skombinovať napríklad výrazne prívesky, či trebárs náušnice chirurgická oceľ.

Oversize sveter, bavlnený top, chinos nohavice

Ďalší pohodlný a zároveň elegantný outfit je práve tento. Oversize svetre sa dajú nosiť pod oversize dámskymi vlnenými kabátmi, ktoré sú obľúbeným jesenným kúskom, ale aj kúskom na slabšiu zimu. Čo sa týka farieb oversize svetrov, okrem jesenných farieb môžete skúsiť aj výraznejšie kúsky. Napríklad taká mentolová, kráľovská modrá, či trebárs výrazná zelená pekne vyniknú.

Pod svetre odporúčame jednofarebné dámske topy slim fit strihu s dlhým alebo trojštvrťovým rukávom. Ako nohavice môžete voliť klasické elegantné nohavice, napríklad chinos nohavice.

K tomuto outfitu môžete zladiť jednoduché zlaté a strieborné šperky. V prípade, že chinos nohavice vymeníte za džínsy, máte skvelý outfit na iné aktivity. K nemu potom budete môcť kombinovať aj kožené náramky.

Jeseň a zima sú chladné ročné obdobia, v ktorých sa ale dá obliekať štýlovo a moderne.

Zdroj obrázka:

Autor:Diana Grytsku  / Shutterstock.com