Vytvorte si originálne obrazy

originalne obrazy na stenu

Poznáte to – domácnosť máte už takmer zariadenú, no stále máte pocit, že tomu ešte čosi chýba. Čosi, čo každého hneď nadchne. Čosi, čo dodá dušu celému priestoru. Čo to môže byť? Je to obraz! Obraz o vás veľa napovie, aj keď tomu možno neveríte. Nosí v sebe úžasnú schopnosť vytvárať pocity. Najlepšie pre vás sú však tie s pozitívnym dosahom.

Rôzne druhy

Krajinky, príroda, abstraktné, zvieratá, kvety, rôzne štýly či umelecké diela. Výber je pestrý, takže budete mať čo robiť, kým si všetky poprezeráte. Ak vám náhodou nijaký nepadne do oka, nezúfajte. Existuje ešte jedna výborná alternatíva – že si svoj vysnívaný obraz vytvoríte sami a bude presne podľa vašich predstáv. Podstata tkvie v tom, aby vám každý pohľad naň spôsoboval príjemné pocity, no a v neposlednom rade by mal trochu poštekliť vašu pýchu. Prítomných by mal nadchnúť – či už svojou originalitou, alebo tým, aký príbeh v sebe ukrýva. Dávajte si pozor na zvolené farby či motívy, pretože každá maličkosť ovplyvňuje aktuálny stav mysle.

Nechajte sa inšpirovať

Ak ste teraz zvedaví, čo sa ešte dozviete, znamená to, že vás téma zaujala a že aj vy chcete patriť do klubu „obrazových maniakov“. Máte viacero možností. Tou prvou je, že si svoj vysnívaný obraz namaľujete sami – ale to si, samozrejme, vyžaduje kus odvahy a talent. Ak si trúfate, zakúpte si maliarske plátno, stojan na maľovanie, farby, štetce a pod., stačí sa už len pustiť do toho. Zapojte svoju fantáziu alebo namaľujte hoci aj západ slnka, aký pozorujete z vašej terasy. Inšpirujte sa všetkým, čo je vášmu srdcu blízke. Buďte si istí, že ak sa vám obraz vydarí, všetci sa budú pýtať, odkiaľ ho máte. Možno rozbehnete vlastný biznis, ktovie.

Môžete si napríklad zarámovať veci, na ktoré ste obzvlášť hrdí. Dnes sa dá zarámovať takmer všetko, aj rôzne predmety. To je nápad! Takýto obraz bude skutočnou raritou. Keď sa vám páči stránka z relaxačnej maľovanky pre dospelých, vymaľujte si ju a vystavte na obdiv v ráme na stene!

Výborné sú aj obrazy na plátne z fotografií, ktoré vyrábajú špeciálne firmy. Zvečnite si nezabudnuteľné okamihy vášho života, keď ste boli šťastní, keď boli deti malé, keď ste si brali jeden druhého z lásky, alebo hoci aj vášho milovaného psíka či mačičku. Môžete si odfotografovať rôzne zákutia, krajinky, detaily, všetko to, čo sa vám páči, a scenérie, na ktoré nechcete zabudnúť. Vytvoríte si vlastné obrazy. Nie je to super?

About

No Comments

Leave a Comment