Ak si myslíte, že ste heknutí, tak pravdepodobne aj ste

Samotný pocit, že tu niečo „nehrá“, je výstražný prst. Pozor, pretože ako sa vraví, nikdy nehovor nikdy. Aj hacker – laik si dokáže zo súborov vo vašom telefóne a po prečítaní rôznych informácií značne pomôcť. Najmä, ak ide o žiarlivého partnera.

Zmeny spozorujete okamžite

Pokiaľ ste všímaví, iste vám veľmi rýchlo dôjde, že sa váš telefón začína správať akosi divne. V prvom rade spozorujete, že kábel od nabíjačky budete hľadať častejšie ako obvykle. Inokedy ste dali „papkať“ telefónu raz za tri dni a zrazu potrebuje prísun elektriny takmer každý deň. Okrem toho sa po dlhšom používaní rýchlo prehrieva, až doslova páli v rukách. Nasúka sa otázka – ako je to možné? Veď mám nový telefón. Odpoveď znie: možno ste sledovaní.

Objavujú sa a miznú ikony

Keď máte heknutý telefón, začnú sa diať aj iné „paranormálne“ javy. Niekedy sa vám skratka otvoria okná  samé od seba, bez toho, že by ste ich práve používali. Najmä messenger alebo súbory s vašimi fotkami. Otvoria sa, zmiznú, alebo sa pri vašom používaní prekliknú na niečo úplne iné a vy nechápete. Akoby ste svoj telefón neriadili vy, ale ktosi iný za vás. Záhadné to začne byť aj vtedy, keď vám zmiznú fotky alebo dôležité čísla či súbory.

Načúvajte ozvene

Obzvlášť pri telefonovaní si všimnete zvuky, ktoré ste doposiaľ nezaznamenávali. Môže ísť o ozvenu, zvláštny šum alebo divné „pípanie“ počas hovoru.

Prečo to vôbec ľudia robia?

Niektorých k tomu vedie pomsta, iných žiarlivosť. V každom prípade ide o zvrátenosť a o trestný čin, ktorý sa len ťažko dá dokázať. Smutné je aj to, že dnes existuje množstvo aplikácií a programov, ktoré sú bežne dostupné a ide v nich hlavne o to, byť o krok vpred. Takéto nemorálne činy sa dejú bez povšimnutia a mnohí sa i naďalej presviedčame o svojej dokonalej slobode a voľnosti.

About